filiplanik

Je 1 jádrový procesor na mobilu pomalý?

Chtěl bych si koupit Samsung Galaxy trend s 1 jádrovým procesorem a 768 mb pamětí RAM.Je tento mobil dobrý na hry jako je třeba angry birds?

Nejlepší odpověď
Bedy

Kdyby tam nebyl Android, tak proč ne. Ale Android je dost náročný, tak tam to chce aspoň to dvoujádro na nějakých 1,5GHz a aspoň 1GB RAM.
Kdyby to byl mobil s Windows Phonem či Javou (Series 40), tak tam to stačí.

P.S.: Osobně bych se vyhnul operačnímu systému Android obecně a raději pokoukl po mobilu s operačním systémem Windows Phone nebo jiným. Pro inspiraci můžete juknout třeba na Nokia Lumia 520 nebo HTC Windows Phone 8S.

Další odpovědi
Majkl95

A já bych už nechtěl mobil s Androidem ani za nic :D hele fakt soráč ale měl jsem Sony xperia typo jo to mělo 1jádro na nějakých 0,8GHz a 512MB RAM a mobil po několika měsících prostře nepoužitelnej :D měl jsem tam nainstalovaný nějaký hry, pár aplikací prostě a jako mobil se skoro nehnul ;) teď mám Nokia lumika 520 her tam mám ožehnaně jo :) a mobil prostě žádný sekání žádný pády prostě dobrý ;) Android fakt už ne to bych nechtěl ani zadarmo :D

zelezo1983

Bedy je machr prez mobily me pomahal s vyberem mobilu a poradil mi HTC Windows 8 s a jako supr. android podle nej neni vubec dobry a google sleduje lidi jo zrovna dneska tu nekdo psal otazku na to tema počkej hned ti ju najdu ju.
Doplňuji:
tak sem ju nasel http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/google-ochrana-osobnich-dat

Dochy

Tak já bych mobil s windowsama nechtěl ani za nic (i když uznávám, že je o možná předsudek). Angry birds hraju na mobilu s 1×800MHz procesorem a nemám problém. Je fakt, že samotá frekvence ještě nemusí moc znamenat. Jsem si téměř jist, že 4 jádrový procesor na AB určitě potřebovat nebudete, možná by trochu pomohl 2 jádrový.

Jsemtady

Vseobecne na hry jsou obvykle nejlepsi ty nejdrazsi pristroje, hry jsou totiz to, co tahne vyvoj kupredu, bylo to tak i na pc, je tomu tak i u mobilu.
Takze ti spousta her nepujde. (Na nokie zase vetsina her ani neexistuje jako kdyz chces hry tak urco ne win mobile)
Kazdopadne .. je v tom ted curbes, obcas muze byt „novejsi dvoujadro“ lepsi jak stare „ctyr jadro“
Tento telefon je z tech pomalejsich, jako angry birds asi ano, ale na nove treba 3d hry zapomen. Spis aby mel dost vnitrni pameti a hry se ti tam vesly, ne vse jde nahrat na kartu, cast zustava v telefonu.
Jako kdyz resis tohle tak na iphone5 asi nemas, to je best na hry, operatori je davaj na splatky ty telefony.
Jinak po Iphone je na hry dalsi Android, pak dlouho nic a teprve pak nokia .. to je bohuzel jedinej neduh nokii a wm obecne ze je tam malo aplikaci.