Dawe86

jak si na telefon s windows 8 dat android? Děkuji za odpovědi :)

Wp8 -Android

Nejlepší odpověď
Bedy

Na 99,9% to určitě nepůjde, neboť se nedostanete do jakéhosi boot menu, telefony s WP8 nejde nijak „rootnout či jailbreaknout“, takže to nepůjde.

Vím akorát, že se pár mobilů se starým Windows Mobile či MeeGo takto podařilo nabourat a místo WM tam nainstalovat jiný operační systém, ale tohle u moderního Windows Phone nečekejte. Stejně však některé telefony plně nefungovaly, například fotoaparát tam nešel, protože prostě pro něj „nebyly ovladače“.

Osobně jinak nevidím důvod migrace z Windows Phone na Android, vše se dá řešit i jinou cestou.

Další odpovědi
anonym

Těžko. Telefony jsou proprietální zařízení a jsou stavěna ´na míru´ danému OS. Musel bys k danému telefonu mít velmi podrobnou dokumentaci a android (který je OpenSource) si sám přizpůsobit.

Odpovědi.cz

Podobný případ se zde již řešil podívejte se tam:

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/preinstalo­vani-operacniho-systemu-v-mobilu-jak