justjoke

Windows 8 nebo Android??

Nejlepší odpověď
anonym

Záleží kam.

PC – Win8
Tablet – Android

Další odpovědi
PavelK

Mám v mobilu widle a v podstatě všechny známé a hodně používané aplikace se dělají pro Android nebo Iphony. Do tabletu nebo počítače bych zase nic jinýho než widle nechtěl.

undelete+

Android. Neplať navíc když nemusíš za ty samé funkce. +platby na Marketplace

Bedy

Na počítač určitě Windows 8, na tablet bych spíš šel do Windows 8, protože řada těchto tabletů má klasický procesor, takže si tam můžete nainstalovat aplikace, které znáte z počítače.
Na mobil jendoznačně Windows Phone 8, protože je mnohem úspornější jak Android a hlavně si takový mobil nemusíte brzdit antivirem – pro Windows Phone žádné viry nejsou.

Windows nabídne v základu větší výbavu, jak Android.