CZ Adam

Jak hrát hry na android na windows phone

Zdravím ,šlo by nějak hrát hry pro android na Windows Phone 8.
Když jdou hrát na windows tak proč ne na windows phone.
Myslím např. subway surf,pou,gta san andreas atd.
Doplňuji:
Tak to jdu spíše do Androidu

Nejlepší odpověď
anonym

Windows Phone trpí nedostatkem aplikací a her a Android se svým milionem aplikací a her mu v tom nemůže nijak pomoct. Nejde to.
Doplňuji:
Příště to chce koupit rovnou Android phone a windows hodit za hlavu…

Další odpovědi
cochee

Přirovnal bych to k tomu, že jsou auta, některá jezdí na benzín a jiná na naftu. Na to druhé palivo ani jedna skupina nepojede. Windows do toho netahej, to není systém pro telefony (a Windows Phone s nimi mají společné jen slovo Windows a malinko podobu). Pokud můžeš hrát androidovské hry na počítači s Windows, pak je to díky programu, který se jmenuje emulátor. Může být značně složitý a rozsáhlý a proto nejde naprogramovat do telefonu, zabral by tam moc místa.