erevin

Proč je internet v mobilu pomalejší?

Mám mobil s dual sim, na jedné sim mám volání a internet a na té druhé jen internet. Protože mi dochází data na té první, tak chci použít na internet tu druhou, ale internet je na ní zpomalenej jako bych už na ní žádná data neměla. Nevíte někdo proč?

Odpovědi
gecco

Mám dvě motorky – v jedné mi dochází benzin, tak chci jezdit na té druhé – ale proč je pomalejší???
:-OOO
_____________
Jsou to SIMky stejného operátora se stejným datovým tarifem???

Pokud ano, pak ti zřejmě „došla data“ i na té druhé…

Pokud ne, běž za roh, tam si dej pár facek a zamysli se, jaký je mezi datovými přenosy jednotlivých SIM rozdíl…!!!

Nechápavé

Zalezi na mobilu..