Avatar uživatele
Naughty girl

Jaký pes do bytu?

Chtěla bych psa, bydlíme v bytu v Krkonoších, tudíž všude les, ale zahrada žádná. Pes by byl v bytě. NECHCI žádného gaučáka, nesnáším je a psa z útulku nechce táta. Nejlepší by pro mě byl nějaký retrívr, přijdou mi nejhezčí, i když já mám ráda každého psa většího jak kočka. (Tímto nechci nikoho urazit). Nevíte o nějakém psovi, který by byl pro tak složitou osobu jako já? Čas máme, ale taky to nesmí být tažný pes, který by potřeboval 20 km denně.
Doplňuji:
Blbě jsem nazvala malé psi, já nemám ráda obecně malé psi. Když štěká německý ovčák, nevadí mi to, ale ty malí štěkají vždycky na všechno, i když jen v obraně. Moc dobře vím, co pes obnáší, je to starost a to velká

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3821 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Pes se nepořizuje jako modní doplněk. V prve řadě si musíš ujasnit, co chceš se psem dělat. Téměř každý pes může být spokojený v bytě, pokud se mu poskytne patřičná péče

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

žiadny.

pes proste do bytu nepatrí.
leda tak plyšák.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jakeho-psa-do-bytu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Psovi musíš vytvořit přijatelné životní prostředí. Byl jsem u známých jejich vlčák mněl pelíšek ve vyřazené dětské postálce. Pokud přišla návštěva vytáhli mu síťku.Zajistit mu stravu a vodu, a chodit s ním na procházku 2 x až 3 x denně Počítej že je to starost jak o malé dítě. To za čas vyroste a dostane rozum . Pejsek je stále malé dítě.Musíš mít, kam s ním když pojedeš na dovolenou nebo do nemocnice.Poptej se u veterináře nebo v nejakém kynologickém sdpolku. Nejlepší je si vychovat pejska od štěněte. Ale je to záhul.Pejsek musi ven i když se ti do deště nechce. Pokud se ti venku ucourá .Umýt usušit

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Gaučákem se pes stane, když ho tak navykneš, i ten největší pes se stane gaučákem 🙂 Retrívr je fajn, dokud nezačne línat, to je pak chlupů plný byt, že nestíháš luxovat, ten patří ven do kotce, to je fakt, není pravda, že do bytu pes nepatří, nevím, proč by nepatřil, dokonce má i víc pohybu, když s ním chodíš pravidelně na procházky. Pes za plotem se nudí, má tam už všechno očichané a zná to i poslepu, lidi si myslí, že když mají psa za plotem, nepotřebuje vycházky, což je velký omyl, jsem pro, koupit si psa z útulku (taky není zdarma), má všechna očkování, dokonce i europas, jak ve kterém útulku a teď, na zimu bys udělala i dobrý skutek, ti psi tam stojí 1 500,–Kč, ale mají veškerá vyšetření, ošetřená případná zranění i chrup, takže krom granulí nemusíš nic kupovat, jen misky na granule a vodu, vodítko, kartáč a snad nějakou hračku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
To jsem já

Psa do bytu? Raději malého. Nejde jen o ten prostor, který potřebuje, ale představ si, kdybyste třeba neměli výtah (pokud máte, tak je vše ok) a až by byl ten váš velký pes (např. retrívr), vážící klidně 30, 40, ale i více kilo, starý, budete ho muset do schodů nosit. Do takového 4. patra je to s 50 kilovým psem makačka. naše známá, která zůstala sama se kvůli tomuto musela svého psa vzdát, prostě ho nemohla nosit do schodů… A jinak…nesmyslně spojuješ pojem gaučák a malý pes. Jsou malí psi, kteří rozhodně gaučáci nejsou, doma neposedí a překypují energií – například Jack Russel, ten by mohl být fajn 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zuzulienka

Ja mám psíka shihtzu a som veľmi spokojná a hlavne nepĺzne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vanda6

Jedna má kamarádka má v bytě dvě labradorky a je spokojená, záleží jak si je vycvičíš, ale zlaťáci i labradoři jsou celkem fajn psi do bytu…v rámci možností :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andre5000

Pes do bytu – žádný a už vůbec nějaké velké plemeno. Snad jenom jak ty píšeš, toho gaučáka.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek