kuba007

Na co všechno se očkuje pes?

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si projít odpovědi, dovíte se víc.
Nebo pomůže i Google.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­142&q=o%C4%8Dkov%C3%A1n%­C3%AD+ps%C5%AF&sa=Vyh­ledat

Další odpovědi
venkovan

Já ho naočkoval na kuřecí stehýnko. Když ho cití, tak vyvádí víc, než když nám soused leze do sklepa pro jablka.
A taky na mladé ženy. To zas umí udělat takový obličej, že dámě puká srdce a potom je to jen mžik se s ní seznámit.

hanulka11

víš co, když chceš psa najdi si o něm stránky a vše se dozvíš a to samé s kočkou

Drap

Já očkuji trojkombinaci / vzteklina, psinka a ještě něco,/ a boreliozu.