Pokročilý

Jaký máte názor na Windows 8?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Další odpovědi:

Stříbrný

Win 8 má úplně zbytečně a kontraproduktivně překopané UI, cílené na zábavu (dotykové displeje). Na tom efektivně pracovat (ale opravdu tím myslím pracovat, ne bavit se) nejde. Kapitolou samou o sobě je pak update z win8 na win 8.1, slyšel jsem spousty lidí si stěžovat, jak jim po tom něco nefunguje.

Zlatý

..že to žere čas zhruba stejně jak kdysi XPéčka

Bronzový

mám je na všech počítačích, co chceš vědět

Já jen pozitivní,mám sice win 8.1,dlaždice nepoužívám,skryl jsem to,stejně tak nepoužívám store a dal jsem si nabídku start do programu jako to bylo u xpéček,win 7 a vist,tedy žádný problém nemám.
Jsem spokojený.
Doplňuji:
Ještě doplním,že win 8,1 má krásnej editor na zpracování fotek:
http://wmmania.cz/…

Zlatý

Grub2Win je utilitka s grafickým rozhraním, například kde můžete nastavit priority, který operační systém má první nastartovat. Je to něco jako nabídka ve Windows v ovládacím panelu Systém-Upřesnit nastavení systému-Upřesnit-Nastavení spusštění a zotavení systému, jen s o něco širší možnsoti nastavení.

Nemám rád dlaždice jinak design je trochu předělaný (vyhlazený).

ja osobne jsem je na zkousku do pc dal tu zkusební tricetidení verzi podle me strasne neprehledne vse slozite najit a podle meho nejsou chopny pracovat stejne rychle jako win7 je dokonce hromadu lidi kterí tvrdi ze microsoft kdyz vyda nove win tak to slo tak za sebou a bylo to 98 ok ,2000(milenium) spatne , xp v pohode ,vista propadak,win7 asi to nejlepsí :) ,a windows 8 ? asi propadak :) opet a muzem jen cekat scim prijdou win 10

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.