Adula.57

Jaký máte názor na Windows 10?

Dobrý den,
vím, že tu tato otázka už byla. Jaký máte názor teď, po takové době používání na tento system? Slouží vám dobře?
Přemýšlím, že bych si ho nainstalovala z toho důvodu, že jsem si nedávno omylem odinstalovala důležitý program, který nikde nelze stáhnout a aktualizací softwaru by se mohl navrátit. Myslíte, že je to možné a že je to vhodné řešení?

A myslíte, že se doinstalují programy, které mi chybí a přestože jsou důležité, nejsou nezbytně nutné pro chod počítače?

Odpovědi
mosoj

W10 zrychlí počítač. Názor je nepodstatný, stejně na něj přejedou všichni.

isteron

Práve včera o tomto čase som inštaloval naq notbook Asus W 10. Predtým tam bol W 8.1. Prebehlo to úspešne, na prvý raz, i keď celá procedúra trvala 5 h. Práve v tom čase som mal dosť nízku rýchlosť, okolo 1800 kb. ( zlacnená taxa pre seniorov. )
Zatiaľ som nenašiel žiadne chyby. Len sa bude treba vyznať v nastavení, lebo je tam veľa carapatičiek, ktoré na Viste, ktorú mám už 9 rokov na stolnom pc , nie sú. Prejsť aj tak bude treba, lebo keby som premárnil ten čas, ponúkjnutý zdarma, by som si preinštaláciu musel zaplatiť za vlastné, asi 300 €.
Ináč som pokročilý amatérsky užívateľ, 13 rokov, vo veku 75 r. Žiadny odborník , ale inštaloval som už W 95 až po W 10. Na tomto PC mám 13. rokov starú Vistu.

Zdroj: Barbakan

jirka F

Ale jo je docela dobrý říkám docela protože mě nejde třeba ve stavovém řádku když si nainstaluji adblock plus tak se mě to tam ani nezobrazí i když se mě to zeptá jestli to chci povolit a když dám povolit tak stejně se mě tam reklamy zobrazují dál.

anonym

Jakmile zapnu W8, už mi to nabízí W10. Asi to bude špica.

cochee

Mi neslouží nijak, nemám a nebudu jej instalovat. Mosojova druhá věta odpovědi je kec. Pokud bych už s desítkou pokusničil, rozhodně bych ji neinstaloval upgradem starší verze Win, ale čistou instalací (na prázdný disk).
Co se týká toho „důležitého programu, který nejde nikde stáhnout,“ tak ten samozřejmě Desítka odnikud nepřičaruje. Výjimkou jsou jednodušší aplikace, které jsou přímo součástí Windows, jako třeba kalkulačka a poznámkový blok, ale určitě ne programy třetích stran, prostě si jej tak jako tak musíš sehnat a do Desítky nainstalovat.

anonym

Rozhodně si jej nainstaluj už z toho důvodu že máš to nejlepší a nejnovější, u Windows 7 a 8 je to ještě několik měsíců zadarmo.

jáára

Jsem spokojený…