vladimír

Jak poznám, jestli mám Windows 7 nebo 8?

Nejlepší odpověď
blesk26

Celkem jednoduše, Windows 8 ještě nevyšly :)

Další odpovědi
rynek878

U windows 7, to je na uvodní obrázovce napsané,ale u 8 je melodie: windows 8 polib p…l kosům.

mosoj

A neměl jste na mysli internetový prohlížeč. Internet explorer 7 nebo 8 ?
V nástrojové liště „nápověda“ a dole v roletce " O aplikaci Internet Explorer".
Tam je název aktuální verze.

Gollumek.88

windows 8 je prozatím jen beta, která bohužel ještě ani neunikla k vyzkoušení betatesterů. Takže můžete mít max windows 7

Michal Kole

Pravým tlačítkem myši na ikonu tento počítač > Vlastnosti

RomanP

stačí když se spouští PC sledovat úvodní obrazovku , sem tam to sledování není na škodu. při spuštění se tam objeví co je tam za operační systém a v jaké verzi, pokud již je PC zapnutý tak
Start – Ovladací panely – Systém

Ella

on je i Windows 8 a odkdy prosím?