Jaký kvalitní šicí stroj?

Chtěl bych přítelkyni pořidit k narozeninám šicí stroj na takové možná trochu intenzivnější domácí šití 😉 Bytelná konstrukce, 10+ programů, kdyby uměl steh overlock nebo nějakou jeho náhražku (cena do 3500), tak super. Janome, Lucznik, AEG, Husqvarna, Singer…? Kvalita, poruchovost, servis… zkušenosti 😉

THX

Nejlepší odpověď
rákosníček

Nejlepší stroj co sem na něm kdy šila je singer mají teď i nové modely a myslím si že je lepší aby si přítelkyně vybrala sama ona na něm bude šít tak ať si vybere podle gusta sama

Další odpovědi
lopp

Zkusenosti nemam, ale mrkni na odkaz. Jsou tam ruzne nazory a recenze.

Zdroj: sici-stroje.heureka­.cz/top-recenze/

Attack-design

mrkni na www.eva.cz /šicí stroje, ten nejdražší – samozřejmě nejlepší

Dandi

Doporučuji šicí stroj AEG 2701. Máme jej doma nějaký ten pátek a naprostá spokojenost. Navíc se značkou AEG máme dobré zkušenosti i ohledně reklamací, takže mohu jen doporučit.