Poraďte mi prosím, jakou jehlu mám použít do průmyslového overlocku SINGER, musí tam být nějaké speciální jehly?

Nejlepší odpověď
arygnoc

jehly do šicích strojů, pokud si dobře pamatuji, se značí tvrdostí (jaký materiál se bude šít, třeba záclonovina vs. riflovina).

Myslím, že jehly jsou stejné (tvarem), pouze v té tvrdosti je rozdíl.

Ale ruku do ohně bych ohledně té unifikace nedal.

Další odpovědi
tom004

Ty jehly jsou opravdu různého provedení,a tvrdosti,podle typu stroje. V odkaze si vyber.

http://www.sici-stroje-singer-brother.cz/Sici-jehly/

hanny 2

Určitě vám poradí ve specializovaném obchodě,rozdíl tam je hlavně v koncové velikosti jehly.