Stelami

jak natáhnout nit??

Ahoj, prosím potřebovala bych poradit… Dostala jsem starý šicí stroj Vlasta a nemohu přijít na to, jak natáhnout nit… Prosím poradíte??? Děkuju

Nejlepší odpověď
Drap

Nejprve navlečeš horní. Všude tam jsou vedení. Potom přes přítlačnou pružinku, do pohyblivého ráménka, do dírky v patce jehly a nakonec do jehly. Spodní : Nasadíš člunek a pootočením kolečka horní nití vytáhneš spodní.
Je to v podstzatě u všech strojů stejné, takhle se to špatně popisuje. Podívej se u někoho kdo má stroj, jak je nit navlečena, to bude nejjednodušší

Další odpovědi
suaeda

Nevím zda pomůžu ale mám zde návod z jednoho staršího typu stroje. Snad bude fungovat odkaz:
http://www.uloz­to.cz/xLw9prt/­sici-rar
Jsou tam naskenované 2 stránky a zapakované bez hesla.