karlos07

Jaký šicí stroj vybrat?

Sháním šicí stroj pro ženu, ale vůbec se v tom nevyznám. Procházel jsem všechny možné stránky ať už sicistroj.cz nebo eshop.anita.cz, svet-siti.cz atd. Prosím o radu podle čeho vybírat, když se chci vlézt tak do 5000,–
Díky

Odpovědi
anonym

Záleží co bude šít. S těmi stroji z Penny, Lidlu a ji my podobných bych se vyhýbal. Manželka šije na Singer- ce SMC 3321,ale bez overlockovýho stehu a je s nim velice spokojená. Najdi si na „haureka“ šicí stroje, u nich si přečti recenzi a vyber si. Do 5000 korun je spousta strojů různých značek.

anonym

Zkuste se podívat sem,popř.si zadejte jiné rozpětí ceny.
Je toho tady dost.
http://www.zbo­zi.cz/hledani/?q=%C5%A1­ic%C3%AD%20stroj&ce­na-od=4500&cena-do=5000

Klara.Nov

Dobrý den, máme dobrou zkušenost se značkou Garudan. Loni jsme kupovali mamince, bývalé švadleně, poloprofesionální šicí stroj od této značky a je s ním spokojená. Vystačí si sním na šití základních věcí jako jsou záclony, povlečení, jednoduší oblečení atd. Pokud to někoho zajímá koupili jsme tento eshop.anita.cz/siti-sici-stroje/podle-typu/sici-stroj-garudan-gf-105–143-lm-komplet.html . Je to i ze stránky na kterou jste se ptal. Jaký jste kupoval nakonec vy a jak je žena spokojena ?