Rokio

Jaký/Který člověk je obecně považován za zlého?

Je to člověk, který je zločinec nebo osoba chovající se špatně k naší matičce zemi či někdo, kdo nerespektuje etiketu…

Odpovědi
Drap

Jsou to všichni ti, kteří porušují zákony a neřídí se běžnými morálními zásadami.

marci1

Obecně vzato, je to člověk, který škodí nebo ubližuje ostatním lidem.

anonym

…i ten je zlý, který nepustí sednout babičku v MHD.

yuko

Jestli se rozzlobíme, budeme zlí

bububabu

Je to ten komu dělá radost z ubližování či jinak ponižování člověka.

Psychotic

Kdokoli neodpovídá morálním zásadám kultury a doby, ve které žije.

anonym

Ten kdo je psychicky nemocný