Lgee

Jakou mají odpovedi.cz hodnotu?

Odhadoval sem tak 1–2 mil.dolarů ale na jednom webu mi vyšlo ze 11 mil.dolaru coz uz mi fakt prijde hodne, da se tomu věřit?

Nejlepší odpověď
annas

Jakou hodnotu?

  1. cenu – to je otázka pro majtiele, který stránky založil a stará se o ně. Stránky by mu měly vydělat peníze, aby se provoz vyplatil. Pomůže vám to ke štěstí?
  2. význam, důležitost. Pokud myslíte uživatele, tak záleží na tom, co zajímá tazatele a zda získá správnou odpověď. Pokud jde o odpovídajcíí, může odpovědět, , poradit z vlastní zkušenosti, případně vyhledat.

V tomto případě můžete si stanovit sám, jaký význa, tedy hodnotu, mají pro vás tyto stránky, když sem chodíte. .

Další odpovědi
autacek

Ne, nedá. Reálná hodnota stránek je v uživatelích a jelikož tady se na ně ehm, dlabe, fakt je to nula nula nic.

zjentek

To je relativní. 11 mil. to může bejt dnes. Jenže zejtra mně můžou smazat profil a hodnota může rázem spadnout na deset kaček. Zjus si projít něco o trzích, Vall Street a tak…