warwolf

Mají Odpovědi.cz smysl?Když nedostanu odpovědi na své otázky?

Odpovědi
led

Ano, majú.
To, že práve vy nedostanete odpoveď na svoje otázky, neznamená, že ju nedostane nikto. Ak odpoveď dostane 1% pýtajúcich sa, stránka plní svoj účel.
PS.
Nehovorím o ekonomike stránky.

Je to ako pri turistike autostopom. Ak vám zastaví 1 auto zo 100 zastavovaných áut, do cieľa sa môžte dostať práve týmto 1%.

ivzez

Na rozdíl od některých otázek Odpovědi.cz smysl mají.

Na které otázky jste nedostal odpověď?
Formuloval jste otázky srozumitelně?

Seznam.cz

Smysl mají. Že vynálezce těchto stránek nemusí pracovat. Maximálně snad denně produkovat množství zbytečných otázek.