cvikra

Jaké mám brát léky na chřipku, když se léčím s vysokým tlakem?

co si mám sehnat na chřipku když se léčím s vysokým tlakem. Žádný volně prodejný lék není doporučen.

Nejlepší odpověď
gecco

Na chřipku?? – no, víš-li to určitě…

Na chřipku žádné běžné léky neexistují.
Takže si uvař čaj (ideálně třeba mateřídoušku, meduňku a třezalku), oslaď si jej medem, jez ovoce (pij čerstvé džusy), pořádně se vypoť a pokud možno hodně spi – a na prášky se vykašli, stejně nejsou k ničemu…
😉

Další odpovědi
carpediem

Poradí ti v lékarně, pokud nic mít nebudou, musíš k lékaři a pod jeho kontrolou brát lék, který ti předepíše.

Bez odborníka snad jen hromady ovoce:-)

anonym

http://www.drmax­.cz/lekarny
Doplňuji:
(alternativní léčbu nedoporučuji)

marketa54321

Dřív jsem do sebe cpala prášky a od té doby, co mám v tašce jen ibalgin na vyléčení občasné kocoviny, jsem zdravá jak řípa. Takže vitaminy, tekutiny, zůstat v teple a nechat tělo, ať si poradí samo.