Jančaa

Jak to je s vysokým tlakem ?

Tlak mám jako na houpačce.Beru čtvery léky, ale i tak tlak zlobí.V říjnu v nemocnici mi tlak srovnali, ale pak jsem přišla na přeměření k obvodnímu lékaři a měla jsem 170/100.Taky jsem měla 200/110.Lekařka mě nechala odejít z ordinace a pak jsem se dozvěděla, že jiný lékař na vysoký tlak vystavuje pracovní neschopnost.Jak je to správně ?

Odpovědi
Klarisa

Zkuste Natto 1000.Já sama ho beru teprve několik dní,mám kolísavý tlak.Také se snažím jíst česnek.Poradit se musíte s lékařem,protože berete léky.Tlak zvyšuje červená barva a červené potraviny.Tlak snižuje modrá barva a modré potraviny.

Zdroj: www.bwy.cz