Klarisa

Mám čekat nebo se obrátit na léčitele?

Byla jsem v nemocnici,kvůli nádoru v mozku,dnes mě propustili a musím čekat,jak se lékaři dohodnou,protože neví,co vlastně v mozku mám,budou mě zkoumat a radit se,takže asi spíš umřu než se něco dovím.Jsem tam,kde předtím akorát mám prášky at mín trpím.Myslíte,že mám jít k léčiteli?Nebo poradte jinou možnost.Děkuji.
Doplňuji:
Obrátila jsem se na léčitele a ten mi poslal bylinky,ale nevím jestli mám dál brát prášky,když ted piju čaj.

Nejlepší odpověď
kropitko

Já na ty šarlatány nevěřím,ale semnou je to těžké,já nevěřím ani lékařům. Každopádně vyzkoušejte všechny možné prostředky,třeba i léčitele. Co Vás nezabije,to Vás posílí. Držím Vám palce,ať se Vám daří lépe.
Doplňuji:
Nebo můžete vyzkoušet marihuanu,vůbec nejsem zastáncem této drogy,ale léky jsou taky drogy,no a kdyby to mělo pomoci,proč ne,včera tu tohle téma probíhalo,koukněte na odkaz.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/lecive-ucinky-marihuany

Další odpovědi
mosoj

Vzhledem k vážné situaci je třeba zkusit vše, ale souběžně se léčit u lékařů.
Dobří léčitelé ukončení medicínské léčby nepožadují.
Léčitel, byliny a pod. pokud Vám nepomůžou tak určitě neublíží. Mluvím z vlastní zkušenosti a ze skušenosti své sestry.
Zlepší se Vám také psychika, protože nebudete mít pocit, že jenom čekáte se založenýma rukama.
Doplňuji:
Právě jsem se vrátil z deváté operace.
Zápasím tři roky. Z vlastní zkušenosti doporučuji Ovosan, Gesavit , Beteglugan, Biobram. Bohužel jedná se o dosti nákladné přípravky.
Jsem povoláním chemik a dlouho jsem opovrhoval MMS. Vyzkoušel jsem a beru již měsíc. Na inetu je o tom mnoho žvástů. Pokud by jste chtěla poradit dejte mi email.
Moje sestra díky tomu přežívá s pokročilou rakovinou slinivky již druhý rok. Dosud jsem neviděl ve svém okolí kdo by tak pokročilou rakovinu slinivky přežíl déle jak rok.
MMS je tak účinné že dokáže vyléčit chřipku za dva dny.

anonym

Klariso odevzdej se lékařům. Ty prášky ber. Věř v dobro. Jsi mladá začni žít.

Michal

Neustále se říké.že smrt je to poslední,tak na ni přestaňte myslet a co nejdříve navštivte léčitele.Výběr bude těžký,ale stojí to za to.Nepřestávejte spolupracovat s nemocnicí a pamatujte ,že vy jste pán svého života.Je mi jasné,že se to lépe píše, než prožívá,ale za svým názorem si stojím a Vám přeji ,podle možností,hodně klidu.Michal

Zdroj: Klid léčí též!

Marenka

..asi tak.Každá tkáň co se z těla vyndá při operaci se posílá na histologii-tedy na určení o ,,jaký neřád" se jedná a podle toho se odvýjí léčba.Nejsou totiž jen nádory zhoubné/rakovi­na,která nekontrolovaně roste,metastazuje do jiných orgánů/,ale i nezhoubné,které když se odstraní celé se už nemusí objevit,samozřejmě se dávají určité léky,ale léčba není tak drastická jako v případě zhoubných nádorů.Pokud máte důvěru k léčitelům a pomůže vám návštěva psychicky,jděte a uvidíte.je to boj na dlouhou cestu,ale stojí za to:-)hodně štěstí a držím palečky

martina1

Pokud znáte nějakého léčitele,který studoval alespoň 6 let medicínu,tak se na něho obraťte,ale rozhodně navštěvujte lékaře.Pronic zanic nestudují a nemají zkušenosti.Hlavně dejte pozor o jaké bylinky jde a jestli neovlivňují účinky léků!!!!Poraďte se s vaším lékařem,určitě vás neodbyde,ale poradí.