Kelt

Jaké gesto se hodí v tomto případě?

Vidím li muže, který udělá něco špatného, třeba špatně předjíždí, nebo něco jiného, tak zvednu ruku, prostředníček je vztyčený, ostatní prsty jsou dole – gesto je jednoznačné. A co když to chci naznačit ženě, jaké gesto použít? Zaklepat si na čelo nebo znáte další? Děkuji.

Odpovědi
Kepler

Proč být arogantní? Stačí odmítavě zavrtět rukou nebo hlavou. Případně ukazovákem pokárat ty, ty ty! Něco závažného, třeba přistižení při krádeži – okřiknout, zburcovat okolí.

Ametyst

V Británii významně zvednou obočí. 🙂 Trdlům za volantem říkáme buď “dipstick”(muž) nebo “lipstick” ( žena). Na ženu se hodí gesto, že používáš rtěnku na rty.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.