autacek

Jaké chování partnera je ještě přípustné a co lze již považovat za nevěru ?

K otázce mne přivedla poslední „Výměna manželek“, kdo jste neviděli, nevadí.

Jde mi hlavně o to, do jaké míry je vlastně obvykle přípustná tolerance k jiným přátelům partnera, jaká je přiměřená míra žárlivosti a v neposlední řadě, jestli se do okamžiku „skutečné“ nevěry vlastně o nic nejedná…

Nejlepší odpověď
arygnoc

a čo je to vlastne nevera?

ako pre koho, pre niekoho je nevera už flirt partnera, niekomu nevadí ani druhý fyzický partner, ale je citlivý na „duševnú vernosť“.
hranice nevery sú veľmi široké.

Další odpovědi
Drap

Pro každý pár je ta hranice asi někde jinde. Záleží na tolerantnosti, vzájemné důvěře a porozumění.

marci1

Každý to bude cítit asi jinak. Někteří partneři dokonce nevěru druhého připouští, pokud o ní ví a za nevěru považují to, když se odehrává za jejími zády a bez jejich vědomí.

RyuzakiKate

No, jelikož jsem hodně žárlivá, tak už jen pitomá výměna pohledů by mě dokázala pěkně na*rat… Sice se to za nevěru považovat nedá, ale bohužel je to moje slabá stránka. Co bych už neustála, by byly nějaký doteky a líbání (žádný přátelský polibky, ale natvrdo líbačka se vším všudy), ale každej to má nastavený někde jinde, no…

pusinka50

Dívala jsem se na poslední výměnu manželek. Nepochopila jsem tu paní, která byla nevěrná svému příteli a pak ho chtěla zpátky a vyznala se z toho, že ho miluje, že se jí po něm stýská a že ho chce zpátky. A pak na konci pořadu tam již byl nový přítel.
Taková žena, ač jsem taky žena, ale znamená propadák, takovou ženu odsuzuji a měla jsem na ní velký vztek. Místo partnera, který jí se vším pomáhal a miloval ji, dala předsnost
Doplňuji:
…omylem jsem to odeslala. jen dodám, že takovou ženu bych nechtěla poznat, ani by se nemohla stát mou kamarádkou, protože jen využívá druhé…

pizlicka

prozkoumej sve srdce a zjistis to.jestlize se podivas na peknou zenu s žádostí v srdci,uz jako by jsi byl neverny.ja pozaduji,aby byl partner verny nejen telem,ale i myslí a srdcem.

Hakunamatata

Ja za nevěru považuji už lhaní partnerovi o tom, co dělám.