Avatar uživatele
autacek

Jaké chování partnera je ještě přípustné a co lze již považovat za nevěru ?

K otázce mne přivedla poslední „Výměna manželek“, kdo jste neviděli, nevadí.

Jde mi hlavně o to, do jaké míry je vlastně obvykle přípustná tolerance k jiným přátelům partnera, jaká je přiměřená míra žárlivosti a v neposlední řadě, jestli se do okamžiku „skutečné“ nevěry vlastně o nic nejedná…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? iceT, pusinka50, pizlicka, Hakunamatata před 3947 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

a čo je to vlastne nevera?

ako pre koho, pre niekoho je nevera už flirt partnera, niekomu nevadí ani druhý fyzický partner, ale je citlivý na „duševnú vernosť“.
hranice nevery sú veľmi široké.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Pro každý pár je ta hranice asi někde jinde. Záleží na tolerantnosti, vzájemné důvěře a porozumění.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Každý to bude cítit asi jinak. Někteří partneři dokonce nevěru druhého připouští, pokud o ní ví a za nevěru považují to, když se odehrává za jejími zády a bez jejich vědomí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

No, jelikož jsem hodně žárlivá, tak už jen pitomá výměna pohledů by mě dokázala pěkně na*rat… Sice se to za nevěru považovat nedá, ale bohužel je to moje slabá stránka. Co bych už neustála, by byly nějaký doteky a líbání (žádný přátelský polibky, ale natvrdo líbačka se vším všudy), ale každej to má nastavený někde jinde, no…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Dívala jsem se na poslední výměnu manželek. Nepochopila jsem tu paní, která byla nevěrná svému příteli a pak ho chtěla zpátky a vyznala se z toho, že ho miluje, že se jí po něm stýská a že ho chce zpátky. A pak na konci pořadu tam již byl nový přítel.
Taková žena, ač jsem taky žena, ale znamená propadák, takovou ženu odsuzuji a měla jsem na ní velký vztek. Místo partnera, který jí se vším pomáhal a miloval ji, dala předsnost
Doplňuji:
…omylem jsem to odeslala. jen dodám, že takovou ženu bych nechtěla poznat, ani by se nemohla stát mou kamarádkou, protože jen využívá druhé…

Upravil/a: pusinka50

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

prozkoumej sve srdce a zjistis to.jestlize se podivas na peknou zenu s žádostí v srdci,uz jako by jsi byl neverny.ja pozaduji,aby byl partner verny nejen telem,ale i myslí a srdcem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hakunamatata

Ja za nevěru považuji už lhaní partnerovi o tom, co dělám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek