Co znamená flirtování?

Považuje se za flirtování, když se zapojím do konverzace s mužem a nahrávám mu, směji se sním i když to není nějak moc žert? Je špatné když vdaná žena flirtuje s jinými mužmi? Může mně proto opustit můj manžel? Je důvod k rozchodu? Děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

to je zvýšený zájem o 3osobu,takže když máš partnera a on pokukuje po jiných,hází na mě usměvy,zve je na drink,tancuje s nimy na diskotéce atd to je flirtování

Další odpovědi:

Bronzový

Doporučuji jednoduchý test. Vadilo by vám kdyby se stejně jako vy choval váš manžel k jiné ženě? Pokud ano, znamená to dvě věci za a) milujete svého může a žárlíte na něj a za b) to co děláte je flirt, který by se vašemu manželovi nelíbil. Pokud ne, znamená to jednu věc buď už svého manžela nemilujete a raději flirtujete z jinými a nebo se o flirt nejednalo (nebo alespoň vy jste to tak nebrala).

Podle mě zde nejsou definice co ještě je přípustné a co ne... záleží na vnímání jednotlivce, na míře žárlivosti a mimo jiné i na benevolentnosti vlastního svědomí a manžela :-D

Pokročilý

Ahoooj, toto jsem vyčetla: "Flirt není sprosté slovo, přestože mívá velmi často pejorativní nádech. Zejména pokud flirtuje někdo jiný než my, a to s někým, komu bychom sami rádi věnovali pozornost. Rovněž pokud k flirtování ten, který flirtuje, používá z našeho pohledu nebo z pohledu nepsaných společenských etických pravidel příliš okázalé prostředky. V případě žen jsou to výstřihy až do pasu, krátké sukně, rudé rty, rudě nalakované nehty či boty na vysokých jehlových podpatcích, v případě mužů zdůrazňování muskulatury, široká chůze nebo hlasitá mluva. Stejně jako existují primární a sekundární pohlavní znaky, tak se někdy mluví o primárním a sekundárním flirtování. Takzvané primární flirtování je vlastní nám všem a používáme ho mnohem častěji, než si vůbec myslíme. Zcela přirozeně a automaticky zaujímáme nějaký postoj k jedincům, se kterými se setkáváme – na ulici, v práci, v restauraci, obchodě, na večírku a podobně, vysíláme k nim určité signály a komunikujeme s nimi (zprvu především prostřednictvím nonverbální komunikace). Pokud se nám druhý člověk líbí, zaujme nás, je nám něčím sympatický, projeví se to, jak jsme již napsali výše, na našem držení těla a výrazu tváře. Jinak stojíme, jinak pohybujeme rukama, jinak nakláníme hlavu, jinak se usmíváme a jinak se díváme, než jak jsme stáli, dívali se a pohybovali rukama ještě před chvílí."
A teď krapet osobní zkušenosti:o)))
To, co popisuješ, jednoznačně flirt je!:o))
Myslím si, že když vdaná žena jen flirtuje, nic na tom špatného není! Jednoduše - je přece moc fajn líbit se i jiným a přitom milovat svého muže...
Většina mužů se taky ráda podívá na hezkou ženu, tak proč důvod k rozchodu? Pokud tvůj manžel není patologický žárlivec, vezme to v pohodě a možná bude mít ještě radost, že má hezkou ženu:o))))

Zdroj: http://mladazena.maminka.cz/sc ripts/detail.php?id=335627

Pokročilý

Přesně to co popisuješ je flirt :) Opustit tě manžel může, ale není to podmínkou :) co člověk to názor.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.