pizlicka

Koho ta žena vlastně miluje?

Když se vdaná žena zamiluje do jiného muže; protože neřešila v manželství problémy, přestala s mužem sdílet lože; žije skoro 4 roky s přítelem, ale stále se nerozvádí, a najednou udělá krok k rozvodu, co to znamená, kdyz cítí v srdci bolest? A jakmile začne cítit, že je manželství konec, proč přestává v tu chvíli mít ráda přítele? Mně to přijde hodně zmatené, ale nechci soudit. Co za tím může být?

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

No, tak řekla bych, že snad nikdo není úplně bezcitnej a dotyčná asi do manželství vstupovala s tím, že svého partnera milovala. Na to se určitě v životě nezapomíná, takže podle mě by to mohlo souviset s vyvoláváním vzpomínek, dřívějších pocitů, zážitky a třeba jí přítel neposkytuje něco, co měl její manžel. Nebo třeba když ještě nebyla (nebo teda ještě není?) oficiálně rozvedená, stále tam byla ta myšlenková jistota, že se může k manželovi vrátit, že má zadní vrátka…
To mě tak napadlo, z toho popisu moc moudrá nejsem, bych se musela trochu ptát na podrobnosti… Jako třeba proč až po 4 letech? A manžel někoho má? A opravdu ty problémy nechtěla řešit, nebo je nechtěl řešit on, i když mu to třeba několikrát sdělila? Někteří si svoje chyby třeba nechtěj přiznat, že…

Další odpovědi
ten který je

Možná je to tím,že vstup do manželství byl pro ženu symbolem jakéhosi vstupu do bezpečí a vytvoření rodiny,která tvoří pro ženu jistotu.Vše ale dopadlo asi jinak a tak nyní nastupují emoce,které jsou vyvolány vzpomínkami na svazek,který byl důležitou součástí života ženy a který končí.Ta žena musí být citlivá a prochází asi složitým obdobím.

zjentek

V prvé řadě to neví ona sama a až pak lidé tady na fóru.

anonym

čistě teoreticky, co Ti je do toho .-)

Hlada

Může jít o emočně labilní osobnost, u které je obtížné vysvětlit jednání logicky. Za zdánlivě nelogickým jednáním může být majetkový prospěch.