Avatar uživatele
pizlicka

Koho ta žena vlastně miluje?

Když se vdaná žena zamiluje do jiného muže; protože neřešila v manželství problémy, přestala s mužem sdílet lože; žije skoro 4 roky s přítelem, ale stále se nerozvádí, a najednou udělá krok k rozvodu, co to znamená, kdyz cítí v srdci bolest? A jakmile začne cítit, že je manželství konec, proč přestává v tu chvíli mít ráda přítele? Mně to přijde hodně zmatené, ale nechci soudit. Co za tím může být?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2902 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
RyuzakiKate

Odpoveď byla označena jako užitečná

No, tak řekla bych, že snad nikdo není úplně bezcitnej a dotyčná asi do manželství vstupovala s tím, že svého partnera milovala. Na to se určitě v životě nezapomíná, takže podle mě by to mohlo souviset s vyvoláváním vzpomínek, dřívějších pocitů, zážitky a třeba jí přítel neposkytuje něco, co měl její manžel. Nebo třeba když ještě nebyla (nebo teda ještě není?) oficiálně rozvedená, stále tam byla ta myšlenková jistota, že se může k manželovi vrátit, že má zadní vrátka…
To mě tak napadlo, z toho popisu moc moudrá nejsem, bych se musela trochu ptát na podrobnosti… Jako třeba proč až po 4 letech? A manžel někoho má? A opravdu ty problémy nechtěla řešit, nebo je nechtěl řešit on, i když mu to třeba několikrát sdělila? Někteří si svoje chyby třeba nechtěj přiznat, že…

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?pizlicka Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Možná je to tím,že vstup do manželství byl pro ženu symbolem jakéhosi vstupu do bezpečí a vytvoření rodiny,která tvoří pro ženu jistotu.Vše ale dopadlo asi jinak a tak nyní nastupují emoce,které jsou vyvolány vzpomínkami na svazek,který byl důležitou součástí života ženy a který končí.Ta žena musí být citlivá a prochází asi složitým obdobím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

V prvé řadě to neví ona sama a až pak lidé tady na fóru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

čistě teoreticky, co Ti je do toho .-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Může jít o emočně labilní osobnost, u které je obtížné vysvětlit jednání logicky. Za zdánlivě nelogickým jednáním může být majetkový prospěch.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek