co je tolerance

vzajemna tolerance dvou lidi

Nejlepší odpověď
LuciJe

Tolerance (z latinského slovesa tolerare, snášet, strpět) znamená česky snášenlivost, tj. ochotu, schopnost případně možnost přijímat či snášet něco samo o sobě spíše nežádoucího nebo nepříjemného.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/To­lerance

Další odpovědi
alenka901

tolerance je ochota snášet chyby partnera

perumax

Tolerance je to když někdo na tebe udělá nějakou křivárnu a ty mu za to nevynadáš nebo nedáš do držky.Jsi pak sice tolerantní ale v.l

Attack-design

přizpůsobit se druhému,něco mu odpustit – tolerovat to, respektovat to