Musa7

Co si myslíte o přítelovi chování?

S mým přítelem jsme spolu krátce, ale poslední dobou se ke mně nechová, jak má. Na poslední akci s jeho kamarády mě dost urážel a když mu něco říkám, tak se mi akorát vysměje a tváří, že on je ten perfektní a já ta špatná! Ani Jenom proto, že jsem k němu upřímná…Má cenu být s takovým člověkem, který mě ani nerespektuje a dává přednost alkoholu přede mnou?

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Přítel hulvát a ty? Ty se napřim a zvedni hlavu, přehoď si vlasy, otoč se na kramfleku a hrdě odejdi za lepším štěstím. Pokud chlastá, a možná extraligu, lepší to u nebude.

Další odpovědi
Dochy

Zpravidla má každá mince dvě strany, takže bych se zamyslel, zda je vše v pořádku i na mé straně. (samozřejmě musíme vycházet z toho, že vidíme informace o vztahu dvou „stran“ ale prezentované pouze jednou z nich)

Ale pokud je to opravdu takhle, nebo i v případě, že to tak není, ale ty i po „vychladnutí“ máš stále stejný názor, pak asi není na co čekat a zmizet čím dřív tím líp.

Kryšpín

Vyměnit za prachatýho dědu ten bude tokat.

VeronikaDavi

Vyprdni se na něj, jak by to vypadalo dál? Nikdy bych se nenechala takhle urážet… Vždyť je tolik úžasných mužů, tak proč ztrácet čas s někým blbem…