Avatar uživatele
Musa7

Co si myslíte o přítelovi chování?

S mým přítelem jsme spolu krátce, ale poslední dobou se ke mně nechová, jak má. Na poslední akci s jeho kamarády mě dost urážel a když mu něco říkám, tak se mi akorát vysměje a tváří, že on je ten perfektní a já ta špatná! Ani Jenom proto, že jsem k němu upřímná…Má cenu být s takovým člověkem, který mě ani nerespektuje a dává přednost alkoholu přede mnou?

Upravil/a: Musa7

Zajímavá 0 před 1527 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hufnágl

Přítel hulvát a ty? Ty se napřim a zvedni hlavu, přehoď si vlasy, otoč se na kramfleku a hrdě odejdi za lepším štěstím. Pokud chlastá, a možná extraligu, lepší to u nebude.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

Zpravidla má každá mince dvě strany, takže bych se zamyslel, zda je vše v pořádku i na mé straně. (samozřejmě musíme vycházet z toho, že vidíme informace o vztahu dvou „stran“ ale prezentované pouze jednou z nich)

Ale pokud je to opravdu takhle, nebo i v případě, že to tak není, ale ty i po „vychladnutí“ máš stále stejný názor, pak asi není na co čekat a zmizet čím dřív tím líp.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kryšpín

Vyměnit za prachatýho dědu ten bude tokat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VeronikaDavi

Vyprdni se na něj, jak by to vypadalo dál? Nikdy bych se nenechala takhle urážet… Vždyť je tolik úžasných mužů, tak proč ztrácet čas s někým blbem…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek