Jaká hudba na svatbu?

Ahojky..Moc moc Vás prosím, dejte mi nějaké tipy na písničky na svatbu...Máme to na louce u jednoho kostelíka a budem si pouštět z CD...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Tak v prvé řadě je asi nebudeš pouštět ty jako nevěsta, proto se nejdřív s někým domluv kdo to bude dělat. A výběr skladeb je zpravidla podle věkových kategorií které se pravděpodobně veselky zůčastní, pokud tam bude generace starší rozhodně si zařiď i nějakou pěknou děchovku, lidovky, pak něco staršího i moderního a to jak české tak i zahraniční.

Další odpovědi:

Pokročilý

SVATEBNÍ

Zlatý

Martina McBride - "Marry Me" z nejnovějšího alba "Eleven"
Marty Brown a Joy Lynn White - "I Love Only You" z alba Martyho Browna "Cryin', Lovin', Leavin'"
Doplňuji:
50centes: původně jsem chtěl napsat "nějakou pohřební"...

Pokročilý

mě se hrozně líbí toto, ale na radnici budeme mít klavíristu, takže to nepůjde... : http://www.youtube.com/…
a http://www.youtube.com/…

Zlatý

Osobně jsem pro Franka Sinatru, ten se obvykle libí všem. Nebo francouzské šansony. Na večer nějakou směs na trsání, protože zábava bude asi odvázanější a kdekdo si bude chtít hodit kramflekem. Hodně se chytá Michal David, Dandy Janda, Meky Žbirka... Staré dobré vypalovačky. Záleží ale i na tom, jestli jste parta Dlouhá noc nebo spíš Jede, jede mašinka...:-)

Zlatý

Jedni novomanželé - také svatba na louce u kostelíka - si vybrali hudbu z pohádek. nemělo to chybu.
Doufám, že se nejedná o stejný kostelík - tento byl prý poddolovaný.

Diskuze k otázce

whirpie

to salsa verde - to je snad jasný, že je nebudu pouštět já, ale já je dávám dohromady...děkuju všem a ještě pište, díky!!!:-)

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.