Martinahh

Jaký text napsat pod svatební přání, aby bylo zmíněno, že od nás dostávají cestu do Champagne ve Francii?

Nejlepší odpověď
anonym

Ve Francii jsou krásná zákoutí jak být romatický v každé situaci, takže si užijte krásné nezapomenutelné chvíle v oblasti Champagne. Pokud vám bude těžko, vzpomeňte si na ty nádherné zážitky, které vám pomůžou proplout těmito úskalími s nadhledem a francouzským šarmem.

Další odpovědi
anonym

Darovala bych jim lahev toho pití, s tím že si ho musí vypít v místě zrodu a cestu jim hradíme.

hanulka11

..........a věnujeme Vám cestu.....krásně si pobyt užijte, jistě si přivezete skvělé zážitky.

anonym

To se Vám to cestuje, když Vám platíme cestu do Champagne!

hatram71

Bon voyage!

Syd

„…krásná zákoutí jak být romantický…“ nedává smysl

anonym

nejde o smysl, ale jak potěšit

Syd

ale jinak dobrý