Samsara

Kde vybrat svatební cestu?

Dobrý den, poradíte – kde vybrat svatební cestu? Je nějaký web, který se na svatební cesty specializuje, poradíte?

Odpovědi
Justin1

Myslím, že se můžete obejít i bez specializovaného webu, můžete si udělat svatební cestu stejně, jako když jedete na dovolenou. Já a manželka jsme jako svatební cestu měli společnou dovolenou, na kterou jsme vyrazili několik týdnů před svatbou.

Dochy

Cítíš potřebu zaplatit extra tisíce za to, že vám na postel natrhají pár růžových okvětních lístků? Můj názor: Zařiďte si takovou dovolenou na jakou máte chuť a vyprdněte se na pozlátka.

marci1

Třeba web "svatebnicesta.eu. 🙂
https://www.sva­tebnicesta.eu/top-nabidka/4:male­divy.html

GabuleF

Krásné hotely nabízí web svatebnicesta.eu

Milunak

Zdravím, taky vybírám svatební cestu a na tomto webu mají asi největší výběr a příznivé ceny. Já vybírám mezi Zanzibarem a Mauriciem.

WhiteM

Holky, my jsme u nich kupovali svatební cestu loni a všechno se povedlo podle našich představ. Jídlo, ubytování, pláž – všechno bylo na jedničku. Byli jsme na Zanzibaru v tomto hotelu https://www.sva­tebnicesta.eu/de­tail-zajezdu/riu-palace-zanzibar/89886a

Standa2212

Hezká svatba by byla u moře někde daleko.

Hlada

To je zajímavý paradox. Za socializmu chtěli lidé volně cestovat, všude ale byla organizovaná rekreace. Dneska se může volně cestovat a lidé naopak chtějí, aby jim to někdo organizoval. Nezvonili jsme těmi klíči zbytečně?

Darcy

to najviac záleží na tom, kam Vás to ťahá..
Mňa to tiahne do Bhutanu, ale akékoľvek „expedície“ mi pán manžel zatrhol 😁 – podľa typu dovolenky by som si vybrala typ cestovky cez ktorú pôjdeme. Nakoniec ideme na Kubu.