Jak vysokou částku peněz jste ztratili a naopak, kolik našli?

Já oplakal ztrátu 200 Kčs, ale radoval se s 1580 Kčs, ale ne dlouho, protože jedna babička ztratila kapesník, kde byl vložený celý její důchod, hned u pošty. Vrátil jsem celý obnos a babička mi vnutila 5 korun na jedny startky (cigarety). 🙂

Nejlepší odpověď
gecco

Ztratil? – asi 500,–… Horší bylo, že i s doklady…
Ale nenašel nikdy nic – pokud tedy nepočítám nějakou tu minci na ´chodníku´…
___
BTW – Startky stály 4,– Kčs (já je taky kouříval), takže ti zbyla ještě kačka na nanuka…
😉

Další odpovědi
zzzlatokopka

Já neztartila, ale ukradli:-((( Peněženku s asi 1000kč z auta:-(((

Našla jsem max drobáky, ale jednou jedinkrát v životě jsem hodila 10kč do výherního automatu a vyhrála přes 3000:-))) Těch 10kč jsem našla na zemi u toho automatu:-) Tak to bylo takové dvojí štěstí:-)))

briketka10

na pokladně, kde jsem pracovala moje manko bylo tisíc kaček :(
a našla jsem dvoutisícovku jupííí 😁

Awe

Já díky bohu neztratil snad nikdy nic kromě pár drobných po kapsách. Ale povedlo se mi najít 2100 v peněžence. Bohužel bez dokladů tak jí nebylo komu vrátit.

Jednou jsem dokonce našel kufřík plný dokladů, pas,občanka papíry od auta, z občanky jsem vyčetl adresu která nebyla daleko tak sem to šel vrátit. Chlap mi vysvětlil že mu to někdo ukradl a ještě se na mě blbě díval. Takže z mých zkušeností už bych nic asi nevrátil

arygnoc

stratiť nestratil, ale zabudol som už 2× (!!!) peniaze v bankomate (30.000 a 25.000), našťastie priamo na pobočke v hale, takže sa nestratili.

našiel som najviac 1.000 kč ležať na trávniku.
inak iba drobáky.

;-Q

Reezo

Já osobně jsem nejvíce ztratil 1000,– Kč a to tím způsobem, že jsem strašně pospíchal a zapomněl jsem ty peníze v bankomatu… Když jsem si to uvědomil o několik chvilek později, již jsem ty peníze nenašel… 🙂

Emefej

Nějaké drobné jsem určitě už ztratil. Žádné větší peníze jsem nikdy nenašel, ale vylovil jsem z Labe igelitku s osmi tabulkami SPZ.

Putin

Naštěstí jsem nikdy neztratil ani korunu (pokud nepočítám nevýhodné koupě), za to jsem na zemi našel, jako asi sedmiletý kluk, 5000. Vrátil jsem je. Sice pod nátlakem rodičů, ale teď jsem za to rád 🙂

bolak

Neztratil nic, ale ukradl mamince z peněženky, když jsem bylo dítě. Byli jsme na dovolený, prosil jsem jí aby mi koupila bonbóny (stály asi 4kčs) ale ona nechtěla, a tak když si šla po obědě lehnout, jsem jí vybrázdil šrajtofli a šel si to koupit sám, ale neznal jsem cenu peněz, tak jsem vzal co nejvíc a paní v kantýně jsem pak řekl „tyhle ty PEZ v tom psovi“ a vyskládal na stůl asi 2000Kčs, a ta mrcha vykulila voči, a pak mě práskla!