Lgee

Kolik jste nejvíce našli ?

Ja tisícovku, když sem šel z obchodu kde sem nechal 472 korun, takže sem získal nákup zadarmo a ještě sem za to „dostal“ zaplaceno 😁

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
mosoj

Jiná možnost

Já 100 000 euro. Když jsem je chtěl strčit do tašky tak jsem se probudil. Samozřejmě s úmyslem je odnést na policii.

Další odpovědi
Seznam.cz

Jiná možnost

Já jsem našel článek o Babišovi, že našel 3,5 mld. a daruje to důchodcům.

Zdroj: https://www.no­vinky.cz/doma­ci/415004-babis-pry-nasel-3-5-miliardy-na-zvyseni-duchodu-o-300-korun.html

turbo085

Jiná možnost

Našel jsem exkrement.