Jak vylepšit pudink?

Někdo dává piškoty, jiný oplatku, další třeba trošku polije šťávou.

Nejlepší odpověď
Deli

Já do něho dávám piškoty, jahody, lesní ovoce… a do ještě horkého strčím kostičku čokolády, obzvlášť pokud se pak jí ještě teplý, je to takové dobré překvápko 🙂

Další odpovědi
anonym

Puding je moje oblíbená pochutina, upravuji ho na spoustu variant. V poslední době si do něj přidávám namočené ovesné ovocné müsli a sladím domácím džemem.

hanulka11

dobré jsou piškoty slepené pikantní marmeládou a zalité pudinkem ,
jindy dám na piškoty mandarinkový kompot a zaliji pudinkem ,
někdy posypu ořechy , jindy kokosem , pocmrndám polevou
nebo přidám na piškoty rozinky namočené v rumu a zaliji pudinkem
přiznám se u nás vítězí vanilkový pudink
Doplňuji:
pudinky můžeš nakombinovat dle příchutí ,poháry z nich vypadají moc dobře i barevně

Damiana

Sněhem. Ušlehám tuhý sníh z bílků s vanilkou a cukrem a vmíchám do horkého pudinku – často dělám vanilkový, ale i smetanový, kokosový nebo pistáciový. Smetanový dělám do formiček, vyklopený polévám karamelem a sypu opraženými oříšky. Kokosový je skvělý i samostatně, když do něj ale nalámeš sněhové pusinky.
Výborný je čokoládový – vařený ve smetaně, s přidáním extra hořké čokolády. Když jím pak zaliješ banány nakrájené na silnější kolečka, necháš dobře vychladit a podáváš se šlehačkou – zaručuji velkou spokojenost!

Lucijej

Já si dělám vanikový s nakrájeným jablkem nebo pomerančem.

M.

Ovoce, čokoláda. :)

terry

Piškoty jsou skvělý. Někdy přidám kompot.broskve.

Reuef

poradne polejt rumem

venkovan

Promíchat s rumem.
Ale nepančovaným.
Když je rumu dost, tak k pudinku se snese přikusovat i kyselé zelé.

elektrikář

V pudinku mám rád čerstvé borůvky, vzpomínka na letní dny na prázdninách. Naší to chladili v lavoře se studenou vodou a my děti se nermohly dočkat až to schladne. Sladká tečka po dobrém obědě.

anonym

Reuef a venkovan 😁

briketka10

:DD