bolak

Jde si svyrobit vlastní pribiňák, aby chutnal jako normální pribiňák z krámu?

Nejlepší odpověď
WeeBear

Kup si půl kila tvarohu (neochucený, polotučný) a uvař si vanilkový, nebo kakaový pudink, ale pouze z 250ml mléka. Smíchej to s tvarohem dohromady a nech uležet tak 2–3hod. v lednici. 🙂
Doplňuji:
suwa: Úplné chuti pribiňáku bohužel nedosáhneme nijak.. Ale z mé zkušenosti je to asi nejlepší recept. Akorát si musíte podle sebe určit množství cukru, každý sladí jinak.

Další odpovědi
Damiana

Lahodný a chutný recept na pribiňák je tento: Tučný tvaroh vyšlehej se slazeným kondenzovaným mlékem Salkem a vmíchej kysanou smetanu.
Nech dobře vychladit.

Sůwa

pro Wee Bear: to by mohlo být zajímavé i kdyby to vůbec pribiňák nepřipomínalo. Hned zítra to vyzkouším. Sůwa

iceT

Nedávno jsem dělala pokus na krém do palačinek:neochu­cené pomazánkové máslo,smetana na šlehání a tvaroh,ušlehat do hladka,smetanu přilévat podle toho jak moc chceme husté,podle chuti osladíme.Použila jsem to i jako variantu na patlamisu-tiramisu.

briketka10

http://www.go­ogle.cz/#hl=cs&c­p=10&gs_id=1u&xhr=t&q=do­m%C3%A1c%C3%AD+pri­bin%C3%A1%C4%8Dek&pf=p&s­client=psy-ab&biw=960&bi­h=453&source=hp&pbx=1­&oq=dom%C3%A1c%C3%AD+pri­&aq=0&aqi=g2&aq­l=&gs_sm=&gs_u­pl=&bav=on.2,or­.r_gc.r_pw.,cf­.osb&fp=b8730cf­688bd2712

tady si vyber, je tu hodně receptů, vylepšit chuť jde kouskem másla..krásné mlsání !