cvikra

jak strouhat křen

jak strouhat a neplakat nevíte někdo můj přítel povídal že to jde i v mixeru. máte někdo s tím zkušenost?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Na normálnim struhadle i v mixéru se dá strouhat dobře když ho necháte zmrazit.

Další odpovědi
FOG

Osobne bych v zadnem pripade nemrazil.Ztrati vitaminy a urcite i chut,jiz to neni ono. Osobne vzdy oloupu jen malou cast,kterou ihned spotrebuji a na strouham na struhadle.Kdyz se otocite ,da se to prezit i bez slz.Pokud mate nastrouhaneho vice,muzete uchovat delsi dobu,kdyz pridate nastrouhane jablko.

hanulka11

v mixéru nevím, ale v robotu určitě , ale oloupej a nakrájej na špalíky a vlož do robotu a uvidíš ,nezapláčeš

jmhad

jen tak pro srandu – na vojně jsme ho strouhali v plynových maskách a proto jej strouhám v nějakých brýlích,ale ono záleží také na tom,zda je to ze zahrádky nebo z Číny