Dzejkob

Co k rýži?

Mám rýži, ale nevím co k ní jelikož doma krom kečupu nemám žádnou jinou surovinu. Dá se rýže nějak okořenit nějakým kořením, abych nechutnala, jako suchá rýže? :)

Nejlepší odpověď
panenka

Mě když zbyde rýže tak jí dětem ohřeju v mikrovlnce posypu moučkovým cukrem posypu trochu skořicí a k tomu zavařené třešně.

Další odpovědi
rybíz

Pokud máte doma aspoň kompot, tak ho do ní vmíchejte a posypte mletým cukrem, popř. rozpuštěným máslem. Také by šel udělat rýžový nákyp, ale to už je složitější.

anonym

Chuti rýže můžete dát jiný rozměr, když ji před vařením dohněda opražíte. Do vroucí vody ji sypte pomalu aby nevznikla pěna.

elektrikář

Vždyť se dá udělat nějaká omáčka cibulový základ, jíška vývar nebo masox pár dušených kuřecích jater. Křen, houby, hořtice, kopr
gulášové koření.. Lečo, Já používám drceného tuňáka osmaženou cibulku a kečup. Olej smíchaný z grilovacím kořením dušenou zeleninu. Moravanku.STRO­UHANÝ sýr.