Pokročilý

Jak správně barvit vlasy?

Jsem blondýnka a snažila jsem se si obarvit hlavu na hnědo. Barva mi vždy krásně chytla ale pouze jen na pár dní. Nevíte proč tomu tak je?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Bude to tím, že asi používáte k barvení vlasů pouze přeliv nebo barvicí šampóny, příp. pěny. Přeliv patří k velmi šetrným metodám barvení vlasů a vlasy jsou po něm o mnoho lesklejší. Lze jím pouze částečně ztmavit přirozenou barvu nebo navrátit ztracený lesk. Přeliv vlas pouze obarví na jeho povrchu. Protože šupinky na povrchu vlasu propouští častým mytím nanesené pigmenty, vlas opět ztrácí lesk a požadovanou barvu.
Ke ztmavení světlých vlasů musí být použita kvalitní barva na vlasy, která pronikne hlouběji do struktury vlasu a přebarví pigmentová zrna na požadovanou novou barvu. Jsou to tzv. barvy s trvalým účinkem a je dobré nechat si je aplikovat profesionálem... nebo se mýlím?

Další odpovědi:

Zlatý

já mám už šediny a stačí mi Palette color shampoo - čokoládový č.341 a zakryje mi je perfektně, mám na dva měsíce klid než mi zase rychle povyrostou, jestli nemáte šedivé vlasy, tak Vám doporučuji toto k vlasům je šetrnější než barva, barvu moc ráda nemám je v ní čpavek a v šamponu ne..

Zlatý

Kvalitní, permanetní barva na vlasy by "držet" měla. Nebo vyzkoušet um kadeřníka. :-)

Zlatý

Nadechnout a potopit hlavu do kýblu s barvou :-D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.