pizlicka

jak na prvni šediny?

mam do pasu dlouhe,kastanove vlasy,na temeni hlavy mi však zacinaji sedivet.nikdy jsem se nebarvila,svou barvu mam lesklou,hnedou,ale ty šediny mi to kazi.zatim to resim jejich strihanim ke korinkum,ale chci se vas zeptat.jake mate zkusenosti s přírodními barvami naprosto bez chemie?jake by jste mi doporucili?a jsou doopravdy bez chemie??děkuji.

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si pročíst odkazy.

„Nešahejte ihned po agresivní chemické barvě. První šediny se dají umě zamaskovat tak, že se zcela nenaruší přirozený odstín vašich vlasů, když vyzkoušíte šetrnější tónování. spokojená, ale máte pocit, že by potřebovaly trochu oživit.“

http://zena.cen­trum.cz/clanek­.phtml?old_ur­l=zena/moda-a-krasa/pece-o-telo/2007/6/18­/clanky/prvni-sediny-pryc-s-nimi/

„K úplně nejšetrnějším patří rostlinné práškové barvy a hena. U nás je najdete u značek Khadi, Logona, Lush, Henné Color, HennaPlus a Sante. Liší se cenou, mírou přírodnosti svých složek, hrubostí prášku, certifikacemi a poměrem heny ve složení. Značky Logona a Sante mají například heny jen minimálně, Khadi je zase široko daleko nejlevnější a funguje skvěle. Mezistupněm mezi permanentní a rostlinnou práškovou barvou jsou přírodní přelivy neboli krémové barvy (Henné Color, HennaPlus).“

pokračování v odkazu

http://zeny.e15­.cz/clanek/pro-krasu/priroda-versus-chemie-v-barveni-vlasu

Další odkazy
http://www.mo­da.cz/a/objevi­ly-se-vam-prvni-sediny-zadny-stres--1948

http://kosmetic­ketrendy.cz/rychle-zakryti-sedivych-vlasu-nebo-odrostu/

Další odpovědi
marci1

Henna je přírodní barva na vlasy. 🙂
http://www.hen­na.eu/

anonym

Zkus to s odvarem kopřivy, ale to nepřebiješ, bude to vidět, potřebuješ prostě normální barvu, pokud se ti šediny nelíbí a bude hůř 🙂

mosoj

Nejdřív šediny, potom vrásky . Se za to stydíš ?

Agneta

Sambo > co je to za trapnou odpověď? Ty jí opravdu nemůžeš nic doporučit?
Jakou normální barvu? Neznáš normální přeliv? A ať už se po 25 umytí vymyje, no a?
Tohle se tu určitě už řešilo stokrát :DDD

anonym

Nevyšiluj zasejc Agneto, dyk doporučuju, ne asi? 😁 Já vím, že je to trapný, co nadělám :-O

pizlicka

sambičko,tebe mam raa,i kdybys napsala sebevětší blbost 🙂 tu koprivu bumbám,vlasky pak rychle rostou.

briketka10

pizlicko

annas napsala výborný odkaz a já si pořídím toto,
protože mám už hodně šedivý vlasy a mezi barvením
Palette šamponem, který se smývá po 24 umytí mi a
ty šediny rostou, jak divý mám je nahoře a u uší od 33
let co naděláme mladší už nebudeme 😁
http://www.kra­sa.cz/vlasovy-korektor-sedin-a-odrostu-touchback-hairmarker-8-ml.html

pizlicka

Sambičko,ja nechci aby bylo hůůůř,fnuk

Pepa25

No nevím – mohly by ti ještě vypadávat jako mně 😉 Ale vousy, ty opravdu šediví …Pamatuji si jako dnes, když mi žena před pár lety hlásila – jéé, máš první šedivý vous – a dnes už je jich šedivých tak pětina …

anonym

já ti velmi dobře kočko rozumím, já to taky nechci, ale bohužel, čas je náš nepřítel 😁

gecco

Holky, neblbněte – kdyby byla každá ´bárbína´, nedalo by se na to koukat…
😉

pusinka50

gecco: 😁 .:-) Mně zatím těch 5 šedivých vlasů netrápí, odstřihnu u kořínku a je hotovo:-) No, ale pravda, bude hůř a časem si začnu ničit vlasy barvami:-(

pizlicka

pusinko,delam uplne to samé 🙂 jenze ja uz jich striham aspoň deset! a když dorustaji,vypada to jak anténky 🙂