funky

Jak se zdravit?

Co děláte když potkáte někoho koho jste dlouho neviděli? Může se stát, že vás nepozná. Pozdravíte nebo počkáte až pozdraví on? (nemyslím blízké příbuzné, ale třeba spolupracovníka z minulé práce atp..)

Nejlepší odpověď
casey

taky zalezi jaky jsem s dotycnym mel vztah. I kdyz potkal jsem kolegu, s kterym jsem mel vztah dobry kdysi v obchode a tak okate delal, ze me nevidi, ze jsem nemel duvod se k nemu hlasit.
Ale obecne rad vidim zname tvare a rozhodne nedelam, ze je nevidim ani necekam az me oslovi

Další odpovědi
anonym

Me vetsinou kazdy pozna hned. 🙂 Ale nevim , jestli bohudik , nebo bohuzel. 🙂 Ale zrovna v pondeli jsem byla u reznika a poklepala jsem na rameno pani , kterou jsem 2 roky nevidela .. , ale to se mi stalo opravdu po hodne dlouhe dobe. -iv-