FiveGirls

Jak se zbavit chlupů na zádech???

Jsem holka a je mi 13 let…po tátovi mám chlupy na zádech a bojim se že až budu dospělá tak budu mít ty záda chlupatý jak táta…i máma mi říkala že se toho obávala.Ruce,nohy a břicho si holim,ale záda a prsa mám chlupatý (na psou to nejde ale naštěstí zatim moc vidět).Už nevim co mám dělat.Máte nějaké rady nebo doporučení jak se toho zbavit těch chlupů (navždy)???Pokud možno bezbolestně a ať to vyjde na málo peněz.
Doplňuji:
Všichni až na jednoho blbce co mi napsal ať jsu vyhledávat společnost goril nebo jak mi to napsal jste mi napsali ať jdu na laser (lejzr)…kolik ten laser stojí?A je to bezbolestné???

Nejlepší odpověď
anonym

milá Fife,vůbec se neobávej,jsi ještě ve vívinu a hormony se ti mění tyto hormony umí zázraky,narostou ti prsa,někomu sice menší jiné větší,taky se mění tvé ochlupení,až tvá hormonální přeměna skončí a ty již nebudeš ve vívinu,pak teprve bude čas řešit nadbytečné chloupky,ale bát se nemusíš,určitě nebudeš stejně chlupatá jako tvůj tatínek,ani se zatím nehol,čím víc se holíš,tím víc podporuješ tvorbu chloupků,chce to zatím čas,aspon dva roky ještě počkej a pak uvidíš co vše se na tvém těle změnilo a co potřebuje upravit,nebo odstranit
Doplňuji:
jako kosmetička ti leaser nedoporučuji,ve tvém věku je nevhodná,a cena se liší,záleží jak velké místo se bude vypalovat,a jaká je hustota chloupků,je to bezbolestne,jen ojediněle se může vyskytnout alergická reakce v podobě zčervenání kůže,nebo mírné pálení,a toho co ti poradil at hledáš partnera mezi opicemi si nevšímej,jedině mu poděkuj,že nehodláš lovit partnery v jeho revíru,ty si budeš kluky vybírat mezi lidmi

Další odpovědi
iq

Jediné bezbolestné řešení za málo peněz je holit a holit.To ti ale nedoporučím.Trva­lých výsledků,respektive minimalizaci problému dosáhneš odstraněním laserem,ale to zas není úplně nejlevnější.Určitě by pomohly hormony,ale to už je na odbornou poradu u specialisty.Já měl taky chlupatá záda,šel jsem do laseru a jsem spokojen.

hanulka11

Myslím,že by ti poradil i gynekolog zkus se tady začíst jaké zkušenosti mají děvčata se stejným problémem jako ty.

laserová epilace (za první ošetření)
mezi obočím 500–900 Kč
korekce obočí 500–900 Kč
horní ret do 900 Kč
brada do 1200 Kč
brada a krk do 2200 Kč
brada a tváře do 2200 Kč
podpaží do 1600 Kč
okolí bradavek do 1500 Kč
hrudník do 3500 Kč
podbřišek do 1500 Kč
intimní partie včetně třísel do 2500 Kč
bikini line do 1900 Kč
horní končetiny do 5500 Kč
předloktí do 2600 Kč
hřbety rukou do 1500 Kč
záda včetně ramen do 5200 Kč
lýtka včetně kolen do 4200 Kč
stehna do 4800 Kč
dolní končetiny včetně třísel do 8800 Kč
při současném ošetření více lokalit je výrazná sleva

filosofova..... to není moc vtipné

Zdroj: http://www.ze­ny.cz/diskuze/te­ma.aspx?Forum­CategoryID=8&Fo­rumThemeID=2e2c6e25-a4c0-4945-84f9-293f408b1e92

Pavluška

též jsem řešila problémy s chloupky. Možností je více, ale asi žádná není úplně ideální:

  1. holit se- pracné, dennodenní
  2. hormonální léčba- s tou bych rozhodně počkala až po dospívání a poté se zkusit domluvit s gynekologem, jak by to šlo vyřešit. Jsou speciální léky, které to mohou vyřešit i do roku, ale rozhodně se musí vzít v potaz to, že hormony vždy v těle zanechají následky a hlavně mívají hodně vedlejších účinků.
  3. Existují možnosti odstraňování chloupků laserem, nebo intenzivním pulzním světlem, ale jsou to myslím dost drahé varianty.
  4. Epilace vosková, strojkem- bolestivá, ale účinné řešení na delší dobu a většinou se na bolest dá časem zvyknout (také i tím, že chloupky jsou později jemnější a je jich méně)

FilosofovaEm

Možná hledat partnera mezi gorilami v mlze 🙂.

janek66

Záleží jaké to jsou chloupky.Jestli jenom takové drobné světlé chmýří,to bych neřešil.To má spousty děvčat.
Ale jestli jsou to opravdu chlupy silné a tmavé,tak bych asi opravdu šel do toho laseru.