Avatar uživatele
izie999

Holení intimních partii

Čím si ženské holí intimní partie.asi nejvíce žiletkou,ale na druhy den je tam strniště.Jak strništi zabránit?Třeba se holit něčím jiným?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Pandoholička před 5007 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Jen bych doplnil – čím víc se člověk holí,tím víc se tělo brání a vousy,chlupy,srst – je jedno,jak si to pojmenujete – narůstají,jsou větší,silnější,o­dolnější.
To,že jsme „někde“ zarostlí – to není samoúčelné,nebo že se příroda nudila.
Jinak – holení zdar.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Džanička

Můžete zkusit laserovou depilaci intimních partií.Zákrok stojí asi 2200 kč při první návštěvě (všude je to jiné),a je potřeba tam jít alespoň 4× v intervalech 7 dýdnů.Zákrok je skoro bezbolestný,akorát někdo může v depilovaných místech pociťovat palčivou bolest,která se dá zmírnit krémem,který vám tam dají a doporučí.Zákrok je dlouhodobý.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kokoťenko

Neholit se vůbec a bude po strništi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Já bych řekl, že je úplně jedno, jestli si místo vyholí, vypálí nebo jakkoli jinak ochlupení odstraní, vždy tam jak začne růst nové bude strniště.
Jediné, co mě při této odpovědi napadlo, je, že by musely místo polít kyselinou, aby tam už nikdy nic nerostlo.
Takže jestli nějakým druhem odstranění-holení zabrání, aby tam druhý den nebylo strniště, tak tam bude za dva či tři dny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

muzes zkusit depilaci voskem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kajra

jsem zastáncem:co příroda kam dala, ať tam zůstane. ovšem v přiměřené míře

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
SuzanKa

Ahoj holky, prosím o doporučení kvalitní a šetrné intimní hygieny. Jaká řada se vám osvědčila?

před 1606 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Super intimní hygiena je od pharma future. Tam si ji kupuju já a jsem spokojená. Jinak po holení pak doporučuju tento krém https://www.pharma-future.com/cs/in­timni-pece/pro-intim-krem-pro-zeny-i-muze-50-ml-exp082016-376. Na zklidnění podráždění pokožky je senzační.

před 1558 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Ani vám nebudu vyprávět své trápení. Já osobně s intimní hygienou hodně bojuju. Ne vše mi bohužel sedí a vyhovuje :(

před 1609 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Na tu depilaci je prostě nejlepší péče po, tedy péče na regeneraci… Super je třeba od pharma-future.com.

před 1637 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Jinak pokud depilace, tak doporučuju kvalitní krém po depilaci na regeneraci. Super je třeba od pharma-future.com. Tu mám osvědčenou a ozkoušení. Jako docela jsem bojovala s tím, než jsem objevila takovou, která mi sedí a vyhovuje.

před 1701 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Jinak pokud depilace, tak doporučuju kvalitní krém po depilaci na regeneraci. Super je třeba od pharma-future.com.

před 1757 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zmrzlinka

Zkus třeba depilaci díl vydrží ale stejne se budes muset porad holit jen ti to o chvilku prodlouzí :D:D:D:D

před 5007 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek