Holení intimních partii

Čím si ženské holí intimní partie.asi nejvíce žiletkou,ale na druhy den je tam strniště.Jak strništi zabránit?Třeba se holit něčím jiným?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Jen bych doplnil - čím víc se člověk holí,tím víc se tělo brání a vousy,chlupy,srst - je jedno,jak si to pojmenujete - narůstají,jsou větší,silnější,odolnější.
To,že jsme "někde" zarostlí - to není samoúčelné,nebo že se příroda nudila.
Jinak - holení zdar.

Další odpovědi:

Bronzový

Můžete zkusit laserovou depilaci intimních partií.Zákrok stojí asi 2200 kč při první návštěvě (všude je to jiné),a je potřeba tam jít alespoň 4x v intervalech 7 dýdnů.Zákrok je skoro bezbolestný,akorát někdo může v depilovaných místech pociťovat palčivou bolest,která se dá zmírnit krémem,který vám tam dají a doporučí.Zákrok je dlouhodobý.

Bronzový

Neholit se vůbec a bude po strništi.

Zlatý

Já bych řekl, že je úplně jedno, jestli si místo vyholí, vypálí nebo jakkoli jinak ochlupení odstraní, vždy tam jak začne růst nové bude strniště.
Jediné, co mě při této odpovědi napadlo, je, že by musely místo polít kyselinou, aby tam už nikdy nic nerostlo.
Takže jestli nějakým druhem odstranění-holení zabrání, aby tam druhý den nebylo strniště, tak tam bude za dva či tři dny.

muzes zkusit depilaci voskem

Pokročilý

jsem zastáncem:co příroda kam dala, ať tam zůstane. ovšem v přiměřené míře

Diskuze k otázce

zmrzlinka

Zkus třeba depilaci díl vydrží ale stejne se budes muset porad holit jen ti to o chvilku prodlouzí :D:D:D:D

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.