Anonym!

Ochlupení na břiše …

Ahoj chtěla jsem se zeptat, mám chlupy na břiše a jsme holka .. ;) .. je to normální ? :/ .. Bojím se, že až budu s někým spát, tak mi to bude mít za zlý …že mu to bude připadat odporný nebo tak něco … co s tím mám dělat ? .. prosím poradte ! :P ..děkuju moc :))

Nejlepší odpověď
Drap

Každý jsme jinak geneticky vybaven. Někomu rostou chlupy více, někomu téměř vůbec. V dnešní době, kdy existuje spousta způsobů jak chloupky odstranit, tak bych v tom neviděl žádný problém. A co víš, třeba se to bude budoucímu partnerovi líbit.

Další odpovědi
Michal Kole

Nejlepší holící metoda je lepící páska na koberce 😁

Četl jsem, že existují i různé krémy, s anestetickým a ddezinfekčním účinkem pro lepší „oholení“.

Zeptej se v lékárně nebo v drogérii, nebo lépe na netu, tam jsou lidi k „intimnějším“ otázkám více otevřeni.

Nebo pošli email na dotaz na výrobek více e-shopům a pak si udělej názor porovnáním odpovědmi z e-shopů s diskusemi na netu o výrobku, např. na serveru heureka.cz

terry

Buď v klidu.
Není žádný problém je při večerní koupeli či sprše přejet holicím strojkem. Zabere to pár vteřin.
Nebo je můžeš vytrhávat strojkem. Trochu to bolí, ale déle to vydrží.
A......neboj, nejsi sama.

Syd

Je to uplně normální, akorát někdo má víc chlupů a někdo míň, někdo je má tmavší a jsou víc vidět, někdo je má jenom jemný a světlý a nejsou tolik vidět, ale rostou uplně všude a uplně každýmu.

pusinka50

Záleží na tom, jaké chlupy, světlé nebo tmavé dobře viditelné? Kratičké na první pohled neznatelné nebo dlouhé, že přímo bijí do očí?
V případě hodně viditelných chlupů bych volila metodu voskových pásků, vtrhne chlup i s kořínky. Při holení strojkem nebo žiletkou by ti dorůstal „kartáček“ silných chloupků, to by bylo jako pěst na oko a ještě by to škrábalo jako strniště u neoholeného muže.