muzu si holit nohy ve 13 letech

a jak spravne? :) dekuji

Nejlepší odpověď
anonym

můžeš, což o to, ale měl/a bys být holka, jinak to je divné ;D
určitě to najdeš v mnoha časopisech nebo i na internetu s obrázky ;D a praxí se člověk učí ;D

Další odpovědi
quentos

mám 13-letou žákyni a ta si je holí, takže nejspíš to bude obvyklé ;{)>

žolik

Můžeš určitě ti někdo pomůže s vyběrem aby to bylo šetrné a ošetřující k tvému věku.

Zdroj: žolík

Džuls

Ahoj. Prečo by si nemohla? Mám pocit, že aj ja som si už v Tvojom veku holila nohy. Radšej by som však, na Tvojom mieste, uprednostnila na začiatok skôr depilačné krémy- Veet,sú šetrnejšie, nehrozí pri nich poranenie- ako napríklad pri holení žiletkou. Neskôr by som si už zadovážila epilátor. Síce prvé epilácie bolia, ale pri tých ďalších sa to už o dosť zlepšuje. A najdôležitejšie je, že výsledok je aj niekoľkotýždňový. Veľa šťastia, pri prvom holení 🙂

Salvaje

Proč bys nemohla? :) Jen počítej s tím, že Ti pak holené chloupky rychleji porostou :)

Pája04

Mě je 12 a nohy si v pohodě holím.Ale jakmile si je začneš holit, budeš si je muset holit pravidelně:1.Chlou­pky ti rychleji porostou, 2.Doporučuji ti holící strojek Gillete-Venus pro ženy.Taky si můžeš koupit speciální krém na holení, aby ti strojek lépe klouzal po těle.(tenhle strojek je také dobrý pro intimní části těla):)