muzu si holit nohy ve 13 letech

a jak spravne? :) dekuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

můžeš, což o to, ale měl/a bys být holka, jinak to je divné ;D
určitě to najdeš v mnoha časopisech nebo i na internetu s obrázky ;D a praxí se člověk učí ;D

Další odpovědi:

Zlatý

mám 13-letou žákyni a ta si je holí, takže nejspíš to bude obvyklé ;{)>

Bronzový

Můžeš určitě ti někdo pomůže s vyběrem aby to bylo šetrné a ošetřující k tvému věku.

Zdroj: žolík

Pokročilý

Ahoj. Prečo by si nemohla? Mám pocit, že aj ja som si už v Tvojom veku holila nohy. Radšej by som však, na Tvojom mieste, uprednostnila na začiatok skôr depilačné krémy- Veet,sú šetrnejšie, nehrozí pri nich poranenie- ako napríklad pri holení žiletkou. Neskôr by som si už zadovážila epilátor. Síce prvé epilácie bolia, ale pri tých ďalších sa to už o dosť zlepšuje. A najdôležitejšie je, že výsledok je aj niekoľkotýždňový. Veľa šťastia, pri prvom holení :-)

Pokročilý

Proč bys nemohla? :) Jen počítej s tím, že Ti pak holené chloupky rychleji porostou :)

Mě je 12 a nohy si v pohodě holím.Ale jakmile si je začneš holit, budeš si je muset holit pravidelně:1.Chloupky ti rychleji porostou, 2.Doporučuji ti holící strojek Gillete-Venus pro ženy.Taky si můžeš koupit speciální krém na holení, aby ti strojek lépe klouzal po těle.(tenhle strojek je také dobrý pro intimní části těla):)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.