Pokročilý

Otázka pro ženy - holení nohou a jiných partií

Ženské, používáte k epilaci chloupků všude možně nejradši obyčejné holítko nebo vám vyhovuje něco jiného?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

No Drape a Venkovane,tak to jsem se zas nařechtala..:-D
Tak možná bude rychlejší se rovnou polít benzínem,zapálit a ihned skočit do vody.Taková depilace vydrží na věky,ne?:-D

Moniccc,ted už používám jen dámské jednorázové holítko. Dříve také od Braunu...
S pinzetou si to vůbec nedovedu představit,to bych trhala několik hodin né?:-))

Další odpovědi:

Jak kdy. Někdy holítko, jindy elektrický epilátor, někdy pinzetu.

Zlatý

elektrický epilátor co trhá i kořínky Braun a holítko - na zarostlé pinzetu..

Zlatý

Já jsem blondýnka s dost světlou pletí a naštěstí to snad i proto není s "porostem" tak hrozné. Stačí žiletka a pěna.
Zato moje kamarádka si dost užila. Má také dost světlou pokožku, ale je přírodní tmavovláska, takže chloupky na ní byly velmi výrazné. Nechala si je odstranit laserem a teď má víceméně klid, protože právě pro laserové ošetření byla přesný typ (nejlépe totiž laser "vidí" právě tmavé chloupky na světlé kůži). Vím, že ji to dost trápilo a teď je spokojená.

Zlatý

Nejlepším depolátorem je zapalovač. Sice trochu smrádek, ale chloupky odstraní dokonale. Stačí jen setřít

Zlatý

Používám teplý vosk - natřít po směru chloupků a proti směru strhnout!Zrovna dnes jsem si to dělala. Mám v kosmetice vosky v roll-onech,které jsou určeny pro profesionální použití.

Stříbrný

Elektrický epilátor se deinitivně porouchal, tak ted pěnu a holítko, ale sem tam se člověk šmikne a teče červená, takže si zas koupím epilátor. Depilátor na vytrhávání chloupků i s kořínky mám doma Philips, ale je to tak strašně bolestivé, že ho vůbec nepoužívám. Pinzetu používám na obočí. A nad horním rtem mi to ted v jednom "saloonu" pálí IPL lampou, tak jsem zvědavá na konečný výsledek.

Zlatý

Drap píše zapalovač, ale stačí i otevřít dvířka u krbu a pořádně přiložit.
Jako kluci jsme se často oholili při zapalování benzinu třeba v kamnech.
Někteří jedinci používají pro depilaci smolů, pryskyřici - stačí se jen poválet a posedět po čerstvém borovém pařezu. Je to voňavé a i ekologické - přírodní.

Bronzový

Ano, vyhovuje mi něco jiného, a sice nechat to bejt, zejména na nohách to neni nic jinýho než k potlačení emancipace vymyšlená šovinistická úchylárna. Co se ostatních partií, kde to má nějakej praktickej význam, týče, tak sáhnu po klasickém holítku.

Pokročilý

Jednoznačně normální holítko a pěnu :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.