lololo59

Jak se zbavit akné?

Co mám používat abych neměla akné neboli beďary?? Je to hrůza ale vyrovnávám se s tím prosím napište už bych se jich chtěla zbavit :) Děkuji.

Nejlepší odpověď
kropitko

to irij, jak jste dospěl k závěru, že tazatelka již dospělá není??

Já trpím na akné celý život, ale již tak pět let pravidelně navštěvuji dermatoložku, ta mi vždy napíše recept na čistící vodu a léčivou mast a ¨je to po těch letech jediné,co mi pomáhá. Žádná kosmetika, ať už drahá, či levnější, tak nezabrala.
Proto Vám doporučuji, aby jste zašla k dermatologovi a ten Vám určitě poradí.

Další odpovědi
iceT

treba vam pomuze toto:
http://akne.la­serplastic.cz/
http://www.eta­ni.cz/
Moje sestrenice timto take trpela,pomohla ji navsteva dermatologa a urcita omezeni co se tykalo jidelnicku,mys­lim,ze slo o cokoladu,dnes ma pusinku jako detskou prdelku…

irij

Já bych vyčkal do dospělosti. Rozhodně bych na to neplácal žádný šmejdy co znemožní kůži dýchat a situaci ještě zhorší.Omlouvám se, ale podobné dotazy mívají právě netrpěliví nedospělí. Dospělí si s tím ví rady, podobně jako i vy.

Lilly

Před rokem sem jich měla hodně po celým obličeji ale pak sem se začala starat o pleť a to takhle : nedávej si make-up nebo pudr to jenom zhoršuje vždycky když přídes domu tak si obličej umýt teplou vodou a tu spinu umýt , používat různé krémy , peeling , po horké sprše si je vymačkávat a jestli ti to nepomůže tak si promluv s kožním lékařem .. ale těch beďarů se hned nezbavíš musíš bojovat 2–5 měsíců :))