Pokročilý

Jak rostou prsa?

Mohli byste mi prosím napsat něco u jejich růstu? Docela by mě to zajímalo. Dále bych se chtěla zeptat ne bradavky... setkala jsem se s tím, že jsou takové "zapadlé" Zpraví se to?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Mezi první známky dospívání patří bezpochyby rostoucí prsa. Řadě dívek se průměrně kolem 11 let "nalijí prsa" (kolem nebo pod bradavkou jsou patrné hrbolky nebo výstupky). Pokud ti začnou prsa růst o několik let dříve či později, nic se neděje a vůbec si z toho nemusíš dělat hlavu.

V dalším období se ti začne zvětšovat celé poprsí. Bradavka spolu s areolou (dvorec kolem bradavky) tmavne a tvoří samostatný malý výstupek. Celá přeměna od plochých k plně vyvinutým ňadrům trvá 2-3 roky. Některé dívky se mění rychleji a stává se i to, že se jedno prso vyvíjí dříve než to druhé. Nějakou dobu může trvat, než se srovnají. Nestejně velká prsa mívají dokonce i dospělé ženy.

Poprsí je během dospívání věnována veliká pozornost, protože samotné jeho objevení je něco nového a také proto, že nezačne dívkám růst ve stejnou dobu. Nezapomeň, že poprsí každé dívky je jiné. Nejdůležitější je, co si o svých ňadrech myslíš ty sama. Ať už mají jakýkoliv tvar či velikost, přijmi je jako další jedinečnou a krásnou součást své osobnosti!

Další odpovědi:

Pokročilý

mmm..a nevíte o nečem (NE plastiku) jak bych dopomohla k růstu?..:( jestliže jsem ještě poměrně mladá..:D :/

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.