zjentek

Můžete mně sem vypsat komplet nemocí, kterými to trpím, pokud obdivuji předně ženské nohy bez ohledu čím jsou řízeny?

Taxito řekněme narovinu. Vypište mně sem prosím definitivně seznam všech nemocí, kterými že to trpím, pokud obdivuji vždy výhradně ženské nohy včetně zadků, prostě to tělo jako celek, bez ohledu na to, čím je řízeno , přičemž o to tělo jako celek zájem jevím, ovšem mechanismus jeho řízení mě až tak nezajímá, ale to se již opakuji. Co je to za choroby a jsou nebezpečné? Děkuju.

Cappuccko tím to nebude. Mně se ty nohy líbí ustavičně a celozivotně a mám docela panickou hrůzu z představy, že by mně to bylo zakázáno! Co teď? Je to nemoc? Je nebezpečná pro mě či okoli? 😍

Odpovědi
cappuccino

Myslim, ze trpis akutni absenci sexu a uz to ovlivnuje tvoje celkove mysleni a chovani!

  1. bud si najdi zenskou
  2. pokus se snizit hladinu testosteronu

Good luck!

StarýPán

Nohy jsou dobré hlavně dokud slouží, to už v mém věku bohužel skoro neplatí. odeslat

elkon

Jestli umíš chodit, tak si zajdi k lékaři a tam se zeptej.

Kelt

Kolik máš roků ?

zjentek

Filipe, i ty se přidej, mamrde. Napiš bez chronické obavy, že tvé představy či domněnky zde nebudou hltány, baštěny no a tak podobně, znáš to. Jsi chytrá bytost, bystrá, tak napiš jako taková. Posoudíme 💁

zjentek

Cappuccko,

  1. Hledám hledám ale nemám majetky 🤷🤷🙆
  2. Ne ne ne to bych měl malinkaté nožičky a ručičky
  3. A jinak nepomůžeš? 😍😍😍