Avatar uživatele
Leviathan

Jak se zalíbit holce z jiné třídy?

jak oslovit holku z jiné třídy ? vůbec mně nezná jenom z vidění je v 8 třídě a ja v 7 pozdravit jí nemohu páč mně nezná ,
na obědě sedí s kamarádkama a bojím se jí oslovit protože se bojím že se strapním a domů též chodí z kamarádkama předem děkuju za odpověď .

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Savier před 14 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Savier

Normálně do jí po škole odchytni a řekni jí, co k ní cítíš! Jak půjde ze školy sama, přijde tvá příležitost. Nebo jí „náhodou“ počkej až bude před jejím barákem a už u sebe nebude mít kamarádky.

Upravil/a: Savier

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Proč bys ji nemohl pozdravit? Zdá se, že vidíš holku prvně v životě. Tak si holt ještě počkej.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
KriKriKri

Ještě máš čas než tě ženská upne do otěží okovů. Moje manželka už mi ani neposkytuje erotické služby.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Zaujmout dívku, která je ve vyšší třídě, může být náročné, ale pokud jsi odhodlaný, následující rady by ti mohly pomoci:

  1. Sebejistota: Musíš být sebevědomý. Je přirozené, že máš strach ze ztrapnění, ale pokud se budeš chovat upřímně a se sebevědomím, bude tma mnohem menší šance, že se něco pokazí.
  2. Oslovování: Začni tím, že se na ni usměješ, když na ní narazíš. Jakmile se na to zvykne a začne ti oplácet úsměv, mírně ji začni pozdravovat. Nemusí to být velké gesto, stačí jen „Ahoj“ nebo „Dobrý den“.
  3. Společné zájmy: Najdi něco, co máte společné. To může být těžké, když se v podstatě neznáte, ale můžeš se pokusit zjistit něco z jejích konverzací nebo z toho, co dělá na přestávkách.
  4. Neformální konverzace: Pokud máte něco společného, můžeš to použít jako vhodný způsob, jak s ní začít hovořit. Třeba jí jen poznamenáš něco o tom, co máte společné, a poslechneš si její názor.
  5. Respekt: Respektuj její prostor a čas. Nikdy ji nenutíš do ničeho, co nechce, a pokud se zdá, že není v náladě na konverzaci, nechat jí být.
  6. Buď sám sebou: Především ale buď sám sebou! Nikdo nemá rád lidi, kteří se snaží být někým jiným. Pokud budeš upřímný, máš větší šanci, že se jí budeš líbit takový, jaký jsi.

Jen si pamatuj, že každá osoba je jedinečná a co funguje na jednu dívku, nemusí nutně fungovat na další. Buďte trpělivý a pokud dívka nevykazuje zájem, nepokoušejte se ji nějakým způsobem ovlivnit. Každý máme právo na své vlastní emoce a názory.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
df

krikrikri: tak to je smutný. 😏

Avatar uživatele
Savier

Oprava: Místo počkej má být potkej.

Avatar uživatele
df

Savier: to se dobře radí, viď. Ty to tak děláš?

Nový příspěvek