Rokio

Je špatně, pokud si člověk doplňuje a upravuje novoroční cíle?

Pokud si na začátku roku stanovím cíle a podle toho, jak se mi daří či nedaří je plnit, tak si je upravuji, je to na závadu? Někdy si je třeba i zpřísňuji, pokud se mi některé cíle daří už s předstihem splnit.

Jaký je váš systém?

Nejlepší odpověď
elkon

Je to tvoje věc. nemusíš s každým prdem na internet.

Další odpovědi
da ny

Do nového roku si žádné cíle nedávám.
Nic neupravuji, ničeho se nemusím držet, nestane se,
že bych něco nesplnila/selhala a musela upravovat.
Z mého pohledu a zkušeností, je to hloupost.
Cíl si položím, kdy chgci, kdy jsem schopna ho zvládnout,
v průběhu celého roku.
Tak, jak nápady a situace přicházejí.
Pružně a pohotově, jak přicházejí
Vyhovuje mi to.
Ať si každý dělá a organizuje svůj život, jak chce a jak umí . 😉

Filip84

Ne, na závadu je dávat si novoroční cíle.

Chceš něco změnit? Fajn: jdi a změň! Nemel kolem toho, nepindej, nestěžuj se, ale konej.

Ale Ty ne, to je ztráta času, viď? 🙄

Tonda Káňa

Je to v pořádku.

Drap

Pokud se srovnáš se svým svědomím, tak je klidně upravuj.

cappuccino

Chodi ti na to snad nejaka kontrola??

Ametyst

Není to na závadu. Život je plný kompromisů a změn. Hlavně bys neměl mít pocit selhání.