Avatar uživatele
Rokio

Jak se zdvořile omluvit člověku, který po nás chce drobné, ale mi mu je zásady nechceme dát?

Myslíme si, že je použije na chlast či cigarety.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Savier, Tonda Káňa před 13 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
StarýPán

Sám mám málo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
da ny

Píše s MY mu je nechceme dát… 😉
Častěji je to n alkohol.
Nechápu proč a za co bych se měla omlouvat!!!
A už vůbec ne zdvořile.....
Nemám (což bývá pravda, když se platí, hlavně kartou), nedám, nevnímám… 😉
Dělejte si, co je vám libo, na něco asi už přijdete.....

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Neni třeba se omlouvat. Řeknu nemám a hotovo. Neni ničí povinnost rozdávat drobné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Disraeli

Stačí zdvořile odpálkovat. ;)

Nejsi mu ničím zavázán ani povinován, nic mu nedlužíš, nemáš se ani proč cítit provinile. Mně by bylo hanba žebrat.. lidé bez důstojnosti (platí zejména pro bezdomovce: feťáky-alkoholiky v poměrně bohatých, vyspělých zemích; nikoli zemích třetího světa nebo pro nějaké náboženské askety).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

A tak mu ty peníze dej a nedělej zagorku, prosímtě! 🙄 Sám máš peněz, jako sám kníže Rohan, máš plný důchod, pracuješ 36 hodin měsíčně, starostka Ti určitě taky pošle nějaké „všimné“, abys si „všiml“, že máš chodit si popovídat s lidíma za někým jiným …

On, chudák, nemá nic, protože jak má mít důchod, když je od rána do večera sjetý, nebo namrdaný, a když není, tak se klepe a kouká, aby byl. 🤷‍♀️ Je to Tvůj „bratr“, bratr v somrování, bratr v otravování❗❗❗ lidí, tak bys mu – čistě z kolegiality, z lidskosti – měl něco dát! 🙄

Můj „bratr“ to není, takže já jim nedávám nic. No, primárně, se s nimi vůbec nebavím, on něco říká, já ho ignoruju. Prostě co: on něco říká. Já s ním hovořit nemám proč. Tak ho ignoruju. Když to, lhostejno z jakého důvodu, nejde, tak mu řeknu, ať neobtěžuje. Když mi začne popisovat to, nebo ono, mu řeknu, že mne to nezajímá. 🤷‍♀️ A že to na mne neplatí, protože ho stejně neposlouchám, nezajímá mne to. To funguje! 😎

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
df

Tak to je nejlepší koupit si příručku s názvem “ Jak se zdvořile omluvit člověku, který po nás chce drobné, ale mi mu je zásady nechceme dát” a řídit se podle ní🤟

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tonda Káňa

Prostě řekni, že je nemáš. Nebo že spěcháš. A nebo prostě buď upřímný a řekni že mu to nechceš dát…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Dotaz údajného středoškoláka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Posli ho na pracak!!
Navic si ho vubec nemusis vsimat!!
Rokio, kudy to chodis, ze je tam tolik bezdaku a zebraku?
Ja takove lidi potkam jen vyjimecne!!

Upravil/a: cappuccino

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Syd

Nejsem vůbec zdvořilá. Postávající prodávající Novýho Prostoru ignoruju, když ke mně přišla muslimka s kelímkem v metru, tak jsem jí ukázala prostředníček, načež jsme si vyměnily několik multijazyčných slovíček. Klasickým bezďákům, co ke mně přijdou a spustěj na mě svoje klasický „Můžu se vás na něco zeptat?“ opáčím prostě „Nic vám nedám.“

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Syd

Tak to je hodně dobrý, ale jako žena bych se neodvážila do toho jít.

Avatar uživatele
Filip84

Jo, a nebo tohle:

„Nemáte nějaké drobné…?“
„Naval stovku!“
„Coo?“
„Jak coo, kurwa? Nerozumíš česky, nebo co!? Naval stovku, kurwa, ne!? Dělej!“ 👿
„Ale já… Já nemám, já jsem bezdomovec …“
„Jak nemám, kurwa? Já se tě neptám na tvý náboženství! Nemáš? Tak to honem dupej někde sehnat!“ 😈
„A proč…?“
„A proč bych měl já něco dávat tobě? Dáš ty mě: za otravování, zaplatíš! Dělej, hni se, leple líná!“
„No protože já jsem bezdomovec!“
„A? Já jsem tě na tu ulicu dostal, nebo co?“
„No…, to ne …“
„No tak!? Co s tím otravuješ!? Dělej: naval stovku! Dělej!“😈😈😈
„Ale já nemám práci!“
„A tím se chlubíš, všiváku!? Kurwa, já ti dám obuchem! Dělej, dupej shánět stovku!“ 👿😂

Nový příspěvek