kurec

Příjde vám 1000 Korun jako hodně peněz?

Např. když chcete cestovat a rozhodujete se zda zvolit let o 1000 Kč dražší nebo levnější? Asi předpokládám že většina čechu by zvolila let o 1000 Korunu dražší ale s větším komfortem a kratším přestupem.

Nejlepší odpověď
Savier

Ano i ne…

Další odpovědi
Pepa25

Nesmyslná otázka: při cestě za 1000 kč je to navýšení o 100 %, tedy opravdu hodně, při letence na druhý konec světa za 25 tisíc jsou to navíc pouhá 4% …

df

Jak vidíš, tak svou otázkou získáš dva druhy odpovědí. Jedni budou tvrdit, že je to málo. Mají pravdu? Odpověz si sám Druzí budou tvrdit, že to málo není. Mají pravdu? Odpověz si sám. Co z toho vyplývá? Že obě odpovědi jsou co? Odpověz si sám. Když si odpovíš správně, co zjistíš? Že odpověď není co? Odpovím za tebe. OBJEKTIVNÍ!🙄

elkon

Jak pro koho. Ale v dnešní době tisícovka moc neznamená.

da ny

Jak pro koho, jak v čem.
Vzhledem k upřesnění v podotázce, je 1 000 Kč, zdánlivě zanedbatelná částka.
Pro 4 osoby jsou to už 4 000 Kč. Kdo má napjatý rozpočet, může to být moc.
Pro jiného hračka.
Pokud budu pořizovat bundu, boty je tisíc korun velký rozdíl.
Pak záleží na kvalitě a z třeba předchozích zkušenostech s obuví.
Sportovní obuví atp.
Pokud budu pravidelně tankovat pohonné hmoty, je rozdíl jedné tisícovky,
celkem znatelný.
Odpovědi na otázku Vás nijak neobohatí, nepomohou, o ničem nevypovídají.
ani Vás nepoučí. K čem to… 😉

Drap

To s musí každý zvážit sám, podle svých potřeb.

Rokio

Docela dost. Nejsou to podle mě žádné drobné.

Tolik vydělám za týden.

cappuccino

Zalezi na delce letu. Kdyz poletim 10 hodin a vic, tak si rada priplatim. Na kratky let do 5 hodin ne.

plebs

Kurec jak pro koho pro žebráka nebo bezdomovce je to solidní.
Ovšem na př. pro naše poslance, kde je průměrný plat 121 tisíc českých a průměrné náhrady 170 tisíc je to takové kapesné když jde na panáka do bufetu u poslanecké sněmovny.